تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

فروشگاه ساز

فروشگاه ساز یا فروش به سبک قدیم

در گذشته‌های دور دور (البته، نه خیلی دور،حدود 10 سال پیش) اگر شما میخواستید یک فروشگاه اینترنتی راه بیندازید، کارتان چندان راحت نبود. زیرا کاری بود که نیاز به هزینه و زمان بسیار زیادی داشت. اما امروزه دیگر اوضاع کمی فرق می‌کند.

به لطف فروشگاه‌سازهای شرکتی مثل شرکت سئوراز شما می‌توانید به سرعت یک فروشگاه اینترنتی بسازید که تمام امکانات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد. به این ترتیب، همۀ هم و غم و دغدغه شما این خواهد بود که محصولات این فروشگاه را ثبت کنید و برایشان مشتری پیدا کنید که البته باز هم شرکتی مثل سئوراز در پیدا کردن مشتری راهکارهای کاملا تضمینی به شما خواهد داد.

img
img

از اینرو چندسال پیش بود که ما تصمیم گرفتیم خودمان دست به کار شویم و تمام دانش خود در این زمینه در یکجا جمع کنیم. شما قرار است درباره فروشگاه سازهای مختلف و البته فروشگاه ساز گروه سئوراز و نحوه انتخاب بهترین آنها بخوانید. از هم اکنون امیدواریم که آنچه در اینجا می‌آید، بتواند به شما در مسیرتان به سوی یک کسب و کار آنلاین موفق کمک کند.

(اگه آشنایی زیادی در زمینه مباحث ابتدایی طراحی سایت ندارین، حتماً سری به 2 به بخش طراحی سایت بزنید یا با تلفن 02177166964 تماس بگیرین تا ما شما رو راهنمایی کنیم.)

فروشگاه ساز دقیقاً چیه و چه کاربری داره؟

زمانی که شما قصد ساختن یک فروشگاه اینترنتی آنلاین را دارید، به سیستمی نیاز خواهید داشت که این فروشگاه را برای شما مدیریت کند. سیستمی که از آن طریق بتوانید محصولات خود را ثبت کنید، موجودی انبار خود را چک نمایید، کوپن‌های تخفیف تعریف کنید، سفارش‌های مشتری‌ها را بگیرید و در یک کلام، همه‌چیز را به هم وصل کنید.

اینجاست که مفهومی به اسم فروشگاه‌ساز مطرح می‌شود. سیستم‌هایی که دقیقاً با هدف ساخت فروشگاه اینترنتی ساخته شده‌اند و قرار است تمام آنچه فروشگاه اینترنتی شما لازم دارد را در اختیارتان بگذارند. به لطف این فروشگاه‌ساز، شما به راحتی می‌توانید یک فروشگاه تمام و کمال برای خودتان بسازید و به سرعت وارد بازار رقابت آنلاین شوید.

img

اما مشکل اینجاست در تعداد کاربر خیلی زیاد ممکن است کمی کند شود اما این فقط در شرایطی پیش می آید که تعداد کاربر شما به روزانه بالای 400 نفر رسیده باشد، متوجه خواهید شد شاید نیاز داشته باشید حالا که سایت پیشرفت کرده و مشتری خودتان را پیدا کرده اید و البته سایت برای شما درآمد زا شده است اینبار یک سیستم کاملا اختصاصی یا به اصطلاح طراحی سایت اختصاصی انجام دهید. سیستم‌هایی فروشگاه ساز اگرچه که خیلی سریع میتوان آنها را پیاده کرد ولی در مجموع هر کدام مزایا و معایبی نسبت به طراحی وبسایت حرفه ای دارند.

 

دو نوع مختلف فروشگاه‌ سازها

img
سوالی دارید؟در خدمتیم.