طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

وب سایت ها امروزه در حال رشد روز افزونی می باشند و این موضوع باعث می شود تا در بین مدیران سایت ها رقابت های چشمگیری را شاهد باشیم. برای آن که بتوانیم سایتی طراحی نماییم که بتواند تمامی امکانات موجود را در اختیار کاربران و همچنین مدیران سایت ها قرار دهد نیاز داریم تا به طراحی سایت اختصاصی نیز بپردازیم.

f71dde8ffe544e63af3abfd1be9ac8a2 - طراحی سایت اختصاصیهدف طراحی سایت اختصاصی

هدف از طراحی سایت اختصاصی ایجاد یک وب سایت با کد نویسی اختصاصی است. اگرچه می توان سایت های بسیاری را با  cms های رایگان و خیلی هم زیبا طراحی کرد اما مطمئنا در ارایه برخی از امکانات از جمله سرعت بیشتر اینگونه سایت های طراحی شده دچار مشکل خواهند شد.

شرکت طراحی سایت سئو راز می کوشد تا در این راستا افرادی را که می خواهند سایت های ویژه دارند را با ارایه راهکار های ويژه راهنمایی نماید. برای این منظور مراحل بسیاری طی می شود که از جمله این مراحل می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

مراحل طراحی سایت اختصاصی

تعریف نیاز های اولیه:

5 steps to earn web - طراحی سایت اختصاصیبرای اینکه بتوانیم یک سایت مناسب با نیاز های مشتریان طراحی نماییم در ابتدا لازم است تا نوع حرفه و خدماتی که قرار است به افراد ارایه داده شود نیز مشخص گردد.

طراحی گرافیکی اولیه سایت:

Increasing Website Usability User Experience Website Design - طراحی سایت اختصاصیبعد از مشخص شدن اینکه سایت ما به چه امکاناتی نیاز دارد می توانیم شکل کلی را برای آن طراحی کنیم و بعد از تایید نهایی توسط مشتری به کدنویسی اختصاصی برای آن نیز می پردازیم.

کدنویسی اختصاصی:

how to webdesign2 - طراحی سایت اختصاصیهمانطور که گفته شد بعد از طراحی گرافیکی سایت کدنویسی اختصاصی را آغاز می کنیم. در این روش از زبان های برنامه نویسی مختلفی ممکن است استفاده شود. با این کار مشتریان به هر امکاناتی که در سایت خود نیاز داشته باشند می توانند برسند و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

قرار گیری محتوا و اطلاعات سایت:

seo freindly by custom web design - طراحی سایت اختصاصیبعد از اتمام تمام مراحل بالا نوبت به محتویات داخل سایت می رسد. این مرحله باید بسیار با دقت انجام گیرد تا اطلاعات اشتباه در اختیار کاربرانی که به سایت شما مراجعه می کنند نشود. بنابریان ما تمام اطلاعاتی را که لازم است در سایت شما قرار بگیرد به نحو عالی قرار می دهیم.

بارگذاری سایت و امنیت سایت:

web optimization - طراحی سایت اختصاصیبارگذاری سایت پس از اتمام مراحل بالا از جمله مراحل آخر می باشد که بعد از آن تمام این مراحل مهمترین موضوعی که باید به آن اشاره داشت تامین امنیت یک سایت است. برای این منظور باید تمام نکات مربوط به 

فایروال و  مسايل امنیتی مد نظر نیز قرار بگیرد.

از این رو شرکت طراحی سایت سئو راز به عنوان موفق ترین شرکت در زمینه ی طراحی سایت و سئو ، می تواند بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارایه دهد و با سپردن پروژه طراحی سایت اختصاصی خود به شرکت طراحی سایت سئو راز می توانید بهترین نتیجه را در اسرع زمان در بازار رقابت ها کسب نمایید چرا که طراحی سایت شما بر طبق اصول روز دنیای طراحی سایت و توسط بهترین تیم برنامه نویسی ایران انجام می شود.

چنانچه نیاز به مشاوره در زمینه طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت وردپرسی و یا غیره داشتید می توانید با شماره گیری 09128238263 و یا با مراجعه به لینک تماس با ما از مشاوره های ما در این زمینه بهره کافی را نیز ببرید.