سئو سایت

سئو سایت چیست؟

سئو سایت جهت موتورهای جستجو، به اختصار سئو سایت فرایندی است که باعث افزایش رتبه الکسا و افزایش رتبه گوگل و افزایش بازدید و آمدن به صفحه اول گوگل می شود تا با جذب مخاطب بیشتر بتوان اهداف خود را به ثمر رساند.
تمام استانداردهای لازم جهت سئو وب سایت برای بهبود عملکرد وب سایت شما در سئوراز تدوین شده است.

 

 

 

برتری شرکت سئوراز در سئو سایت چیست؟

سئوراز، شرکت خدمات تخصصی توسعه و طراحی وب برآن است تا با کیفیت‌ترین و تخصصی ترین خدمات بهینه سازی را به طیف گسترده مشتریان خویش ارائه دهد. یکبار همکاری با ما کافیست تا برای همیشه به انتخاب خویش افتخار کنید اما برای کمک به شما در اینکه چرا باید پروژه بهینه سازی خود را به ما بسپارید ، برخی از امتیازات سئوراز را برمی‌شماریم :

  • استفاده از نرم افزارهای آنالیزور معتبر و دارای لایسنس
  • گزارشات معتبر و مستمر ماهانه از روند پیشرفت بهینه سازی
  • وجود واحد R&D (تحقیق و توسعه) جهت ردیابی و بازخوانی الگوریتم های موتور های جستجو
  • نیروی انسانی زبده و متخصص جهت سئو Off Page و مدیریت محتوا و شبکه های اجتماعی
  • همکار تجاری گوگل و الکسا و مایکروسافت

همکار تجاری گوگل ، googlepartner ، بهینه سازی سایت ، بهینه سازی سایت ارزان ، سئوراز
الکسا ، بهینه سازی سایت ، بهینه سازی سایت ارزان ، سئوراز
افزایش پیج رنک گوگل ، بهینه سازی سایت ، بهینه سازی سایت ارزان ، سئوراز

امکانات کلیدی سئو سایت سئوراز

افزایش رتبه گوگل
در سئو سایت با استفاده از اجتماع روش های مختلف بنا بر کلمات کلیدی شما و محتوای موجود در سایت شما به سرعت رتبه شما را در گوگل بالا برده و در کوتاه ترین زمان به صفحه اول می رسانیم.
تولید محتوا
در سئو سایت محتوای سایت شما را بازبینی می کنیم و کلمات کلیدی مدنظر را در بخش های گوناگون سایت قرار می دهیم تا ربات های جستجو گر به راحتی بتوانند زمینه کاری شما را تشخیص دهند.
آنالیز کلی سایت
در سئو سایت تمام موارد اعم از سایت مپ و تولید محتوا و لینک بیلدینگ سایت مورد ارزیابی قرار گرفته و تمام موارد به نحو بهینه تبدیل می شوند
افزایش رتبه الکسا
در سئو سایت شرکت سئوراز ، با استفاده از وبسایت های مختلف و لینک های موجود و بازدیدکنندگان واقعی شبکه های اجتماعی کاربران سایت شما را افزایش داده و رتبه الکسا شما را بهبود می بخشیم.
افزایش بازدید
با استفاده از افزایش رتبه الکسا و افزایش رتبه گوگل شما بهتر در نتایج جستجو نشان داده می شوید و بازدید سایت شما افزایش می یابد و نفرات بیشتری سایت شما را بازدید می کنند.
ساخت بک لینک
در قسمت دیگر از سئو سایت لینک سایت شما را در وب‌سایت‌های معتبر و مرتبط قرار می دهیم تا بدین ترتیب به اعتبار سایت شما در نزدرموتورهای جستجوگر اضافه شود و شانس نمایش نام وب‌سایت شما در صفحه اول جستجو بیشتر از رقبا باشد.

اطلاعات تماس

درباره سئوراز : شرکت سئوراز با سابقه طولانی 11 ساله در زمینه سئو سایت و طراحی سایت و بهینه سازی سایت و اتوماسیون اداری فعالیت دارد.
همکاران تجاری سئوراز: از افتخارات ماست که تجربه های مشترکی با شرکای تجاری این شرکت از جمله گوگل و آمازون و مایکروسافت داشته ایم.
آدرس شرکت سئوراز : تهران – میدان ونک ، برج خورشید ، پلاک 2540 طبقه 4 واحد 9
سامانه های تماس با سئوراز : 02188756689 – 09128238263

تماس با ما