تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

سئو سایت

تکنیک ها برتر برای سئو سایت

برای اینکه افرادی که هنوز در زمینه سئو سایت فعالیت نکرده اند نیز مطالب را بهتر متوجه شوند لازم است که بابرخی اصطلاحات رایج در دنیای وبمسترها و طراحی سایت و موارد دیگر مرتبط با SEO آشنا شوند. هر چه مفاهیم را بیشتر  درک کنید و بدانید، فهمیدن سئو یا SEO برای شما راحت تر و لذت بخش تر خواهد بود.به طور خلاصه گذر از روی فاکتورهای مهم سئو سایت SEO میکنیم تا وارد بخش ها تخصصی تر بشویم.

سئو سایت
icon
1442355 0912
تلفن همراه
icon
22221223 021
تلفن دفتر مرکزی
icon
22221233 021
تلفن دفتر مرکزی

سئو سایت یا SEO

به طور کلی سئو سایت یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به تمامی کارهایی گفته میشود که در راستای بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجو انجام میشود. دسته بندی های مختلفی برای SEO وجود دارد. 

نام دامنه در سئو سایت

نام دامنه در سئو سایت یا Domain یک شناسه برای شناسایی یک تعداد یا تعداد بیشتری آدرس IP است. به عنوان نمونه، نام دامنه nasa.com بیانگر تعداد زیادی IP Address است.

یکی از مزیت های وجود نام دامنه این است که دیگر احتیاجی به حفظ کردن و وارد کردن IP برای وردو به یک سایت نیست و کاربران میتوانند نام دامنه سایت های گوناگون را در نوارآدرس مرورگر اینترنشان وارد کرده و از سایت موردنظرشان استفاده کنند.ضمنا در صورت معنی دار بودن نام دامنه ، کاربر میتواند قبل از ورود به یک سایت از ماهیت و موضوع آن سایت مطلع گردد. مثل سایت خودمان یعنی seoraz.com که در باره راز های نهفته سئو به صورت تخصصی به مشتریان عزیز خدمات عرضه میکند و به آنها آموزش سئو میدهد.

نام دامنه در سئو سایت

اصطلاحات تخصصی در سئو سایت

اصطلاحات تخصصی در سئو سایت

سئو سایت چیست؟

SEO سایت جهت موتورهای جستجو، به اختصار سئو سایت فرایندی است که باعث افزایش رتبه الکسا و افزایش رتبه گوگل و افزایش بازدید و آمدن به صفحه اول گوگل می شود تا با جذب مخاطب بیشتر بتوان اهداف خود را به ثمر رساند.
تمام استانداردهای لازم جهت سئو وب سایت برای بهبود عملکرد وب سایت شما در سئوراز تدوین شده است.

سئو سایت چیست؟

برتری شرکت سئوراز در سئو سایت چیست؟

سئوراز، شرکت خدمات تخصصی توسعه و طراحی وب برآن است تا با کیفیت‌ترین و تخصصی ترین خدمات بهینه سازی را به طیف گسترده مشتریان خویش ارائه دهد. یکبار همکاری با ما کافیست تا برای همیشه به انتخاب خویش افتخار کنید اما برای کمک به شما در اینکه چرا باید پروژه بهینه سازی خود را به ما بسپارید ، برخی از امتیازات سئوراز را برمی‌شماریم :

  • استفاده از نرم افزارهای آنالیزور معتبر و دارای لایسنس
  • گزارشات معتبر و مستمر ماهانه از روند پیشرفت بهینه سازی
  • وجود واحد R&D (تحقیق و توسعه) جهت ردیابی و بازخوانی الگوریتم های موتور های جستجو
  • نیروی انسانی زبده و متخصص جهت سئو Off Page و مدیریت محتوا و شبکه های اجتماعی
  • همکار تجاری گوگل و الکسا و مایکروسافت
سئوراز

امکانات کلیدی سئو سایت سئوراز

افزایش رتبه گوگل

در سئو سایت با استفاده از اجتماع روش های مختلف بنا بر کلمات کلیدی شما و محتوای موجود در سایت شما به سرعت رتبه شما را در گوگل بالا برده و در کوتاه ترین زمان به صفحه اول می رسانیم.

تولید محتوا

در سئو سایت محتوای سایت شما را بازبینی می کنیم و کلمات کلیدی مدنظر را در بخش های گوناگون سایت قرار می دهیم تا ربات های جستجو گر به راحتی بتوانند زمینه کاری شما را تشخیص دهند.

آنالیز کلی سایت

در سئو سایت تمام موارد اعم از سایت مپ و تولید محتوا و لینک بیلدینگ سایت مورد ارزیابی قرار گرفته و تمام موارد به نحو بهینه تبدیل می شوند

img
img

افزایش رتبه الکسا

در سئو سایت شرکت سئوراز ، با استفاده از وبسایت های مختلف و لینک های موجود و بازدیدکنندگان واقعی شبکه های اجتماعی کاربران سایت شما را افزایش داده و رتبه الکسا شما را بهبود می بخشیم.

افزایش بازدید

با استفاده از افزایش رتبه الکسا و افزایش رتبه گوگل شما بهتر در نتایج جستجو نشان داده می شوید و بازدید سایت شما افزایش می یابد و نفرات بیشتری سایت شما را بازدید می کنند.

ساخت بک لینک

در قسمت دیگر از سئو سایت لینک سایت شما را در وب‌سایت‌های معتبر و مرتبط قرار می دهیم تا بدین ترتیب به اعتبار سایت شما در نزدرموتورهای جستجوگر اضافه شود و شانس نمایش نام وب‌سایت شما در صفحه اول جستجو بیشتر از رقبا باشد.

خدمات طراحی سایت

انوااع طراحی سایت
سوالی دارید؟در خدمتیم.