تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

طراحی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت رایگان یک گزینه بسیار مناسبی برای افرادی می باشد که علاقه مندند وب سایت خود را به صورت رایگان طراحی نمایند ویا بدلیل نداشتن بودجه کافی جهت راه اندازی وب سایت از وب سایت های رایگان استفاده می نمایند. طراحان چنین وب سایت هایی معمولا از وب سایت های آماده برای طراحی چنین سایت هایی استفاده می کنند.

طراحی وب سایت رایگان جمله ای بسیار وسوسه برانگیز می باشد که توسط افراد زیادی ونیز برخی از شرکت ها در متن تبلیغات آنها دیده می شود.

ممکن این سوال در ذهن شما و خیلی از افراد پیش بیاید که آیا طراحی وب سایت رایگان نیز امکان دارد ؟ و یا اگر امکان پذیر نیست چه پاسخی می توانند تبلیغ کنندگان سایت های رایگان به مشتریان خود بدهند؟

در موارد بسیاری نیز منظور از طراحی وب سایت رایگان قالب های آماده ای سایت می باشد که قبلا از طراحی شده اند و نیز برروی اینترنت قرار دارند. با یک جستجوی ساده می توان به صورت رایگان این قالب ها را در اختیار مشتریان قرار داد تا نظر مشتریان را در جهت خرید هاست و دامین هم نیز جلب نماید.

 

طراحی وب سایت رایگان

مزایای استفاده از سایت سازهای رایگان

وب سایت های  امروزه در مدت زمان کمتری ساخته می شود. برای این منظور ابزارهای جدیدی توسط سایت ساز ها جهت به کاربردن قرار داده شده است که به راحتی می توانید این ابزارها را در وب سایت طراحی شده خود اضافه نمایید. سایت سازها معمولا سعی کرده اند تا قواعد مربوط به سئو را رعایت کنند تا مشتریان دیگر نگران سئو سایت خود نباشید. حتی این سایت ها وب هاستینگ نیز ارائه می دهند.

یکی از مزیت هایی که در حالت رایگان در برخی از  سایت ساز ها وجود دارد این است که، به شما توانایی دسترسی به تمامی قسمت ها را می دهد و باعث می شود که شما با استفاده از یک اکانت رایگان توانایی به کارگیری این سیستم را برای همیشه به ذهن داشته باشید. در چنین سایت هایی برای استفاده از قسمت های پیشرفته و یا اضافه کردن امکانات بیشتر باید از پلن های پولی نیز استفاده نمایید.

اما توجه داشته باشید که چنین وب سایت هایی توانایی راست چین شدن برای کاربرانی که در ایران می خواهند از این سایت ها استفاده نمایند وجود داشته باشد و فقط ویژه استفاده کاربران خارج از ایران نباشد.

طراحی وب سایت رایگان

مشکلات استفاده از سایت سازهای رایگان

سایت های بسیاری ممکن است قالبی مشابه شما داشته باشند. در طراحی سایت رایگان محدودیت وجود دارد و فقط می توانید در حد محدودیت های سایت ساز سایت خود را طراحی کنید. در صورتی که قصد داشته باشید پس از مدت زمانی وب سایت خود را به روز کنید نمی توانید این کار را انجام دهید و نیاز است سایت را دوباره از اول بسازید. معمولا سایت سازهای رایگان مواردی را به صورت رایگان قرار نمی دهند تا مجبور به پرداخت هزینه شوید. بعضی از سایت ساز های رایگان ممکن است در سایت شما تبلیغات قرار دهند که باعث افت رنکینگ سایت مشتریان می شود.

اما همچنین برخی از سایت ساز های رایگان هستند که، می توانیم بگوییم که این سایت ساز ها در عین سادگی توانسته محیطی با تجربه کاربری قوی را در پنل کاربری برای کاربران خود ایجاد نماید. ولی همانطور که در پیشتر هم توضیح دادیم چنین سایت هایی نمی توانند تمام آن ویژگی هایی را که سایت های غیر رایگان ارائه می دهند در اختیار کاربران قرار دهند.

طراحی وب سایت رایگان

از این رو اگر می خواهید به طراحی وب سایت رایگان بپردازید و یا علاقه مندید تا چنین سایتی را داشته باشید شرکت طراحی سایت سئو راز آماده است تا با ارائه خدمات در تمامی زمینه های طراحی سایت اعم ازطراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی و هرگونه طراحی سایت حرفه ای مشتریان خود را در تمامی زمینه های شغلی که دارند مورد حمایت خود قرار دهند.

خدمات طراحی سایت

img
سوالی دارید؟در خدمتیم.