تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

قالب وردپرس

 قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس (WordPress Theme Design) دارای اهمیت بسیاری است چرا که برای طراحی یک قالب باید نیازهای مختلف کاربران را پاسخ دهید و محتوا، خدمات و سرویس‌ها را به بهترین نحو ممکن ارائه کند. از این رو تأکید داریم طراحی قالب وردپرس، کار ساده و فاقد پیچیدگی به‌نظر می آید، اما در واقع دارای نکاتی هست که توسط برخی از گروه‌های طراحی قالب وردپرس مورد غفلت قرار گرفته است. تیم متخصص سئو راز؛ به پشتوانه‌ی سال‌ها فعالیت حرفه‌ای و تجربیات بسیار ارزشمند خود در زمینه‌ی کدنویسی قالب های وردپرس، با رعایت اصول تخصصی و فنی و توجه به مبانی سئو، قالب‌هایی بهینه شده برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی می‌کنند.

wordpress - قالب وردپرس

چرا قالب وردپرس؟!

قالب های وردپرس (WordPress)، محبوب‌ترین CMS در جهان هستند که با بیش از ده‌ها میلیون وب سایت در حال فعالیت می باشند. CMS وردپرس؛ بصورت متن باز (open source) است و هسته‌ی اصلی آن با استفاده از زبان PHP  برنامه‌نویسی شده است. تیم وردپرس؛ از برنامه‌نویس های قدرتمند و توانا تشکیل شده که مرتباً و ماهانه در حال بروز رسانی سیستم مدیریت محتوا می باشند. و نیز به علت متن‌باز بودن(open source) وردپرس، برنامه‌نویس ها و توسعه‌دهندگان زیادی در سراسر دنیا (همچون؛ ایران) دارد که توانایی ساخت هر نوع پروژه‌ای را با استفاده از این CMS قدرتمند قادر هستند.

what the file - قالب وردپرس

بهترین طراحی قالب وردپرس حرفه ای

تیم متخصص ما در زمینه طراحی قالب وردپرس با بروز ترین تکنولوژی های دنیا حرفه ای ترین قالب ها را به بهترین شکل ممکن با بی نهایت قابلیت و امکانات برای شما طراحی می کند. هر طرحی را که در نظر دارید را می توانید روی کاغذ رسم نمایید . سپس طراحی قالب وردپرس خود را به ما بسپارید.

برخی از ویژگی هایی که اکثر قالب های اختصاصی وردپرس در طراحی باید رعایت کرده باشند:
۱- کدنویسی درست و استاندارد طبق آخرین اصول w3c

۲- رعایت قوانین کدنویسی بهینه و سئو قالب

۳- بهینه سازی کردن و فشرده سازی کدها پس از طراحی به علت افزایش سرعت قالب

۴- کدنویسی از صفر تا صد  کاملا به دلخواه مشتری

۵- طراحی قالب وردپرس با پنل تنظیمات کاملا داینامیک برای مدیریت و شخصی سازی

۶- رعایت قوانین رنگ بندی سایت طبق اصول روانشناسی رنگ ها

۷- استاندارد سازی کدنویسی توابع وردپرس جهت سازگاری با اکثر افزونه ها

۸- استاندارد کردن توابع وردپرس برای قالب ها تا زمان بروز شدن وردپرس تا مشکل بهم ریختگی ایجاد نشود.

۹- سازگاری با همه مرورگر های در دنیا

۱۰- طراحی ریسپانسیو و واکنش گرا برای نمایش بدون ایراد در تمام دستگاه ها مثل موبایل و تبلیت و…

web28 - قالب وردپرس

چرا به طراحی قالب اختصاصی وردپرس نیاز داریم؟!

۱. عدم متناسب بودن با فعالیت برند مشتری و بهینه نبودن آن

قالب‌های موجود در اینترنت برای مصرف های اختصاصی و با هداف مشخصی طراحی می شوند که امکان دارد با فعالیت برند مشتری متناسب نباشد و همچنین با سلیقه و فرهنگ جامعه‌ی مخاطبین نیز در تضاد باشد. علاوه بر این، بعضی از طراحان قالب‌های تجاری در زمینه وردپرس برای تامین تمام نیازهای کاربران؛ ناگریزند به پیش بینی صفحات بسیاری و افزونه های مختلفی شده‌اند که علاوه بر تعداد بسیاری ریکوئست‌ در این نوع قالب ها؛ بخش‌های بسیاری و بدون استفاده‌ی فراوان بعد از شخصی‌سازی؛ باقی خواهد ماند که سبب کندی وب سایت مشتری خواهد شد.

۲. رایج بودن قالب‌های آماده 

قالب‌های وردپرس که به صورت آماده هستند به علت هزینه‌ی پایین و قیمت کم در تعداد بسیاری از سایت‌ها بکار می روند و این باعث شده تا مشتریان مکرراً با آن سبک قالب‌ها مواجه شوند. در این حال اگر مخاطبین بعد از ورود به وب سایت مشتری؛ مجدداً با همان قالب رو به رو بشود؛ ممکن است به اعتبار برند شما لطمه وراد شود.از این رو کاربر فکر می‌کند شما وب سایت ضعیفی دارید که از قالب‌های معمولی استفاده شده است و ارزشی برای مخاطبین خود قائل نمی شوید. (البتهً در میان قالب‌های رایگان و قالب‌های ارزان موارد با کیفیت و قابل قبولی نیز وجود دارند که بازهم با توجه به استفاده‌ی زیاد از آن‌ها برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین پیشنهاد نمی کنیم.)

۳. فضای رقابتی در کسب‌وکار آنلاین و ضرورت قالب اختصاصی

در سال‌های گذشته و با وجود اینترنت؛ راه اندازی کسب و کار آنلاین از محبوبیت بسیاری برخوردار شده و صنف‌های زیادی برای راه‌اندازی سایت اقدام کرده اند. این استقبال از اینترنت و ورود کسب‌وکارها باعث شده تا این فضا جنبه‌ی رقابتی پیدا کرده و وبسایت‌های بسیاری با یک حوزه‌ی فعالیت بوجود بیایند. یک وبسایت معمولی و یا بلاگ نمی‌تواند معرف خوبی از شرکت، سازمان و یا برند مشتری در دنیای مجازی باشد و اعتماد کاربران به مشتری ما را در کنار دیگر رقبا جلب نماید. شما باید با طراحی قالب اختصاصی متناسب با هویت بصری مجموعه‌ی خود اعتماد کاربران را جلب نمایید و این حس را به آن‌ها بدهید تا شما را به عنوان یک مجموعه‌ی معتبر در فضای وب به نسبت به دیگر رقبا بشناسند.

wordpress design - قالب وردپرس

تیم طراحی وب سایت سئو راز با طراحی اختصاصی در زمینه طراحی قالب وردپرس و استفاده از تکنیک های بسیار تخصصی در این زمینه توانسته تا به امروز رضایت ۱۰۰ درصد مشتریان خود را بدست آورده و این خود نشان دهنده موفقیت تیم طراحی وب سایت سئو راز می باشد.

نمونه کار های ما در شرکت طراحی وب سایت سئو راز سند موفقیت ما در این حوزه است. تیم سئو راز پیشنهاد میکند تا با بررسی بیشتر نمونه کارهای ما با آگاهی کامل سایت خود را به شرکت طراحی سایت سئو راز بسپارید.

سوالی دارید؟در خدمتیم.