تلفن تماس: 02188521531
تلفن تماس: 02188756689
تلفن همراه: 09128238263

طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی

طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی در سئوراز

همان طور که می دانید اینترنت به یک عضو جدا نشدنی در زندگی انسان ها تبدیل شده است. هر یک از ما برای یافتن پاسخ سوالات خود و یا تهیه برخی از کالا های مورد نیاز خود با جستجو در اینترنت سعی در یافتن اطلاعات در خصوص پاسخ سوال مد نظرمان و یا کالای مورد نیاز خود می کنیم. از این رو بسیاری از صاحبان کسب و کارها به تبلیغات اینترنتی روی آورده اند. برخی از افراد به منظور کسب درآمد بیشتر اقدام به طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی نموده اند.

صاحبان سایت تبلیغات کلیکی نقش یک واسط را بازی می نمایند و با دریافت هزینه از آگهی دهنده گان و پرداخت بخشی از آن به کاربران سایت در ازای کلیک بر روی آگهی موجب درآمد زایی هم برای خود و هم برای کابران سایت خود خواهند شد و در این میان آگهی دهنده گان نیز می توانند به معرفی و شناخته تر شدن محصولات خود بپردازند. شرکت سئوراز با طراحی درست و بهینه سایت کلیکی تبلیغاتی شما را به تمام اهداف مورد نظرتان خواهد رساند. تیم سئوراز در ابتدا و در طی جلسات مشاوره ای و با بررسی نیاز بازار تصمیم می گیرد که تبلیغات شما برای کدام کلمات کلیدی نمایش داده شوند و سپس این تبلیغات را به گونه ای در سایت قرار می دهد که مورد بازدید کاربران قرار بگیرد. سئوراز در طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی شما می تواند اطلاعاتی از قبیل تعداد بازدیدکنندگانی که تبلیغات شما را دیده اند و تعداد افرادی که روی تبلیغات کلیک کرده اند را بدهد.

نمونه کارهای طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی

سئوراز در این سال ها توانسته با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی با مناسب ترین قیمت یکی از فعال ترین شرکت های رسمی در حوزه طراحی وب سایت باشد. ما در سئوراز سایت های فروشگاهی، بازاریابی شبکه ایی، آموزشی، خبری، شرکتی و غیره را به زبان های مختلف زنده دنیا طراحی و توسعه داده ایم.چنانچه شما نیز قصد طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی را دارید میتوانید از تجربه و مشاوره کارشناسان سئوراز بهره مند شوید.

 طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی
طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی
طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی
 طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی
 طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی
طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی

امکانات طراحی سایت کلیکی تبلیغاتی

شناسایی علاقمندی های کاربران
شناسایی محبوب ترین و پُر بازدیدترین بخش های وب سایت
بررسی بیشترین ساعات مراجعه به سایت در طول شبانه روز
آگاهی از روش های اتصال به سایت
یافتن صفحات پر بازدید سایت
آمار بازدیدکنندگان از سایت به صورت روزانه ، ماهانه و سالانه

خدمات طراحی سایت

img
سوالی دارید؟در خدمتیم.