تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت وردپرسی

از ابتدا وردپرس برای هدف ایجاد یک سیستم وبلاگ، طراحی و توسعه ساخته شد. با این حال در گذشت زمان امکانات بسیاری به آن افزوده شد که استفاده از آن را در کاربردهای دیگر نیز امکان پذیر کرد.
طراحی سایت بوسیله وردپرس یکی از بهترین روش‌ها برای طراحی و برنامه نویسی سایت‌های مختلف با دامنه‌ی وسیعی از کاربردها می باشد.

امکانات بسیاری در وردپرس در کنار وجود هزاران افزونه با قابلیت‌های متنوع وجود دارد که باعث می شود وردپرس به عنوان ابزاری مناسب برای طراحی سایت‌های شخصی، سایت‌های شرکتی، سایت‌های سازمانی و حتی طراحی فروشگاه اینترنتی به حساب بی آید.
وردپرس از محیط مدیریت پیشرفته با امکانات بسیاری برخوردار است. علاوه بر آن پشتیبانی بسیار خوبی از زبان فارسی در وردپرس می شود و آن را برای افرادی که حتی آشنایی کمی با اینترنت و کامپیوتر دارند به کاری آسان تبدیل خواهد کرد.

طراحی سایت وردپرسی

اهمیت طراحی سایت وردپرس

واژه CMS مخفف content management system  همون سیتم مدیریت محتوا می باشد. توی تمام CMS ها تمام اطلاعات از یک بانک  اطلاعاتی خوانده می شود که در طراحی سایت وردپرس این اطلاعات ازMySQL خوانده می شود.

با طراحی سایت وردپرس می توانید طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خبری و…. را انجام بدهید.

ساخت سایت از طریق طراحی سایت وردپرس کار بسیار آسانی ممکن است به نظر برسد اما تا زمانیکه از قالب های آماده استفاده می شود ولی هنگامی که می توان شما را طراح سایت دانست که بتوانید یک قالب را خودتان طراحی کرده باشید.علت اهمیت این موضوع ای ن نیست که طراحی سایت با قالب آماده خوب نیست هم می تواند به بخش سئو و بهینه سازی سایت برگردد و هم اینکه باید قالب سایت با اصول اولیه سئو طراحی شود تا با کلمات کلیدی مورد نظر به راحتی سایت بالا آمده و ماندگار باشد.

اکثر سایت هایی که  با وردپرس طراحی شده اند را بررسی نماییم طبق آمار جهانی بیش از ۲۱ درصد سایت ها با وردپرس طراحی شده اند. حتی سایت Alexa هم با وردپرس ساخته شده است.

طراحی سایت وردپرسی

مزیت های وردپرس

بروز رسانی های سریع و بهینه
با وردپرس می توانید به راحتی آخرین نسخه را در اختیار داشته باشید و بهترین کارایی رو از وردپرس بهره ببرید.
نصب راحت و رایگان وردپرس
وردپرس را خیلی راحت می توان نصب کرد و از آن استفاده کرد. همین طور برای دانلود وردپرس نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد.
امنیت بالا وردپرس

به دلیل استفاده از زبان php این زبان بسیار امنیت بالایی دارد و این امنیت بالا یکی از دلایل محبوبیت این CMS می باشد.

افزونه چیست؟

افزونه یا Plugin به معنای نرم افزارهای کوچکی می باشد که در کنار برنامه اصلی نصب می شود و باعث می شود یه سری ویژگی های خاصی به سایت اضافه شود. برای نصب افزونه مورد نظر خود می توانید به آسانی با سرچ کردن اسم افزونه اون رو نصب کرده و بعد از فعال کردن افزونه از آن استفاده کنید.

بعد از نصب و راه اندازی و مرتب کردن صفحات سایت خود می توانید به راحتی با گذاشتن مطلب و لینک های مختلف در صفحات خود از یک وب سایت حرفه ای بهره مند شوید.

img

اما چرا وردپرس از بقیه بهتر است؟

هیج جای دنیا راهی بهتر و آسان تر از وردپرس برای ساخت یک وب سایت رایگان پیدا نخواهید کرد، چون:

طراحان وب سایت با وردپرس به چند دسته تقسیم می شوند

 

  • کسانی که فقط وردپرس را نصب می کنند و یک قالب آماده از اینترنت دانلود می کنند و برای شما عکس ها و مطالب شما را بارگذاری می کنند
  • اشخاصی که وردپرس را نصب می کنند قالب را از پایه برای شما طراحی می کنند و مطالب و عکسهای شما را بارگذاری می نمایند
  • افرادی که وردپرس را نصب می کنند و به زبان php مسلط می باشند و می توانند هسته وردپرس را برای خود تغییر دهند و افزونه هایی را در سایت بنویسند و برنامه نویسی نمایند و قالب و تم سایت را از  پایه برای شما طراحی کنند و این گونه طراحان سایت قادر خواهند بود سایتی جذاب و پویا و با هر امکاناتی که شما می خواهید طراحی نمایند.

خدمات طراحی سایت

img
سوالی دارید؟در خدمتیم.