تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ

شاید برخی از افراد مفهوم واژه هلدینگ را ندانند و برای آنها جای سوال باشد که هلدینگ چیست. شرکت هلدینگ (Holding company) یک شرکتی سهامی می باشد که دارای شرکت‌های زیرمجموعه دیگر بوده و کنترل شرکت ‌های زیرمجموعه مستقیماً زیر نظر مدیران و هیات مدیره شرکت اصلی انجام می شود. شرکت هلدینگ با خریدن بخش عمده ‌ای از سهام شرکتی دیگر، می ‌تواند در آن شرکت حق نظر و رای داشته باشد، که در این صورت به شرکت دوم، “شرکت وابسته” نیز می گویند. شرکت‌های وابسته یا فرعی، به عنوان شرکت‌های مجزا فعالیت می‌کنند، اما کنترل هر شرکت فرعی تحت نظر شرکت هلدینگ می باشد. 

امروزه شرکت های هلدینگ از جمله موفق ترین شرکت ها می باشند به طوری که می توان آنها را سکان دار اقتصاد جهانی دانست.شرکت سئوراز با دارا بودن تجربه زیاد در زمینه طراحی سایت های حرفه ای مختلف آماده ارائه خدمات طراحی سایت هلدینگ می باشد. طراحی وبسایت هلدینگ شما به صورت کاملا کدنویسی شده و بر اساس اصول استاندارد های روز دنیا انجام می شود.

نمونه کارهای طراحی سایت هلدینگ

سئوراز در این سال ها توانسته با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی با مناسب ترین قیمت یکی از فعال ترین شرکت های رسمی در حوزه ساخت وبسایت باشد. ما در سئوراز سایت های فروشگاهی، بازاریابی شبکه ایی، آموزشی، خبری، شرکتی و غیره را به زبان های مختلف زنده دنیا طراحی و توسعه داده ایم.چنانچه شما نیز قصد طراحی سایت هلدینگ را دارید میتوانید از تجربه و مشاوره کارشناسان سئوراز بهره مند شوید.

طراحی سایت هلدینگ
طراحی سایت هلدینگ
طراحی سایت هلدینگ
طراحی سایت هلدینگ
طراحی سایت هلدینگ
طراحی سایت هلدینگ

امکانات طراحی سایت هلدینگ

امکان معرفی سازمان و خدمات آن
امکان معرفی اعضای هیئت مدیره
دسته بندی شرکت ها و موسسات
امکان ایجاد مناقصه و مزایده در سایت شرکت هلدینگ
ایجاد بخش اخبار

خدمات طراحی سایت

img
سوالی دارید؟در خدمتیم.