طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی یک نوع دیگه از انواع طراحی های سایت هستش که مشتریان خاص خودش رو داره. مثلا نمونه ای رو که در زیر مشاهده می کنید سایت شخصی الهه ناز است که به خوبی طراحی و پیاده سازی شده. در یک سایت شخصی که مربوط به یک فرد مشهور و یا معرفی هست بسیار می تونه کارایی فراوانی داشته باشه. تیم حرفه ای و با تجربه سئوراز در این سال ها تونسته نمونه کارهای زیادی رو در این زمینه برای خود در کارنامه طراحی سایت سئوراز به ارمغان بیاره. در تصویر زیر می تونید نمونه ای از این موارد رو مشاهده کنید که به صورت کاملا حرفه ای و شخصی طراحی شده است. در صورتی که نیاز به طراحی سایت در این زمینه داشته باشید می تونید به تیم حرفه ای ما در سئوراز اعتماد کامل را نیز داشته باشید.
76500565 - طراحی سایت شخصی
  1.  از آیتم های مهمی که برای طراحی سایت شخصی معمولا ما در نظر می گیریم ارایه نمونه کارها است. وقتی کاربری شما رو برای دریافت اطلاعاتش انتخاب می کنه و به سایت شخصی شما می رسه درواقع این انتظار رو داره که برای آشنایی بیشتر با شما نمونه کارهایی از شما برای شناخت بیشتر مشاهده کنه. پس تیم حرفه ای ما در سئوراز هدف اصلیش اینکه آیتم های طراحی سایت شخصی شما رو به گونه ای قرار بدهد تا تمام مواردی که عنوان کردیم در آن رعایت شود و مخاطب را برای ماندگاری بیشتر در سایت شما نگهدارد تا به تمام موارد مهم برای کسب اطلاعات بیستر برسد.
  2. علاوه براینکه نمونه کارها در طراحی سایت شخصی هر فردی حرف اول رو می تونه بزنه، اما از موارد مهم دیگه اینکه سایت شما تونسته باشه زیبایی های لازم رو داشته داشته باشه. برای مثال می تونیم از نمونه کارهای شما تصاویری با کیفیت قرا بدهیم و با ایجاد طراحی های گرافیکی جذاب که توسط تیم باتجربه و حرفه ای ما در بخش طراحی گرافیکی انجام می شود یک روح تازه به سایت شما ارایه بدهیم همینطور با قرار دادن اسلایدر های گرافیکی از نمونه کارهای شما و نیز به کاربردن رنگ هایی که با حیطه کاری شما سازگار است از جمله کارهای مهمی می باشد که جذب مخاطب به وب سایت شخصی هر فردی رو می تونه تضمین کمه و این موضوع خود از عوامل مهم برای کسب درامد شما خواهد شد.
  3. از کارهای مهم دیگه ای که شرکت طراحی سایت سئوراز برای طراحی سایت شخصی انجام میده اینکه مطالب مهم و مرتبط با موضوع سایت شما رو در اون قرار میده. همینطور استفاده از مطالب یونیک و دسته اولی که در وب سایت های دیگه وجود ندارد خودش از عوامل مهمی می تونه باشه برای اینکه گوگل شما رو در خور و شایسته برای قرار گیری در رتبه های بالای نتایج خودش قرار بده. این موضوع باعث میشه تا شما خیلی بیشتر به علاقه مندانتان شناسانده بشید. چون کاری که ما در تیم سئوراز برای شما در این زمینه انجام می دهیم از کارهای مهم سئو هستش و باعث میشه ورود کاربران به سایت شما بالا بره و بازدید از وب سایت شما هرچه بیشتر شود شما در بین کاربران با فعالیت هایی که در سایت خود انجام می دهید شناخته تر خواهید شد.
  4. یک کار دیگه برای اینکه شمارو همیشه در ذهن مخاطبانتون حفط کنیم استفاده از یک نشان است. وقتی شما یک لوگو یا یک نشان دارید که به محض مشاهده اون بتونه مخاطبان و کاربرانتون رو به سمت شما هدایت کنه، درواقع با این کار طراحی سایت شخصی برای شما به همراه لوگوی وبسایتتون می تونه یکی از بهترین راه ها برای نشان دادن اعتبارتان به افرادی که دنبال کننده ی شما هستند باشه. درواقع اعتبار یک وب سایت یعنی مطالبی که ارایه می دهد و نیز نحوه ارایه آن.
  5. تمام موارد بالا همه از کارهای مهم برای طراحی سایت شخصی بسیار لازم و ضروری هست و شرکت طراحی سایت سئوراز با با افتخار تمام این مراحل و کارها را برای داشتن بهترین و باکیفیت ترین کار برای تمام مشترین خود انجام می دهد. درواقع تمام این موارد باعث بالا رفتن سئو سایت شما میشه و به بهینه تر شدن وب سایت نیز کمک می کنه. درواقع کدنویسی و برنامه نویسی چنین سایت هایی باید به گونه ای انجام بگیره تا تمام اصول سئو و بهینه سازی در آن رعایت شده باشه و اینکار باعث لود سریع تر برای مشاهده بهتر میشه و مخاطبان و نیز کاربان وب سایت شما با علاقه بیشتری سعی خواهند کرد تا قسمت ها دیگه از وب سایت شما رو دیدن کنند.

نمونه کارهای طراحی سایت شخصی

در بخش زیر ما نمونه کارهایی رو برا نمایش چگونگی طراحی سایت شخصی قرار داده ایم و این نمونه کارها برای دریافت شما از کلیت طراحی سایت هست. تیم طراحی سایت سئوراز در تمام موارد زیر می تونه شما رو برای داشتن یک وب سایت خوب و با کیفیت راهنمایی کنه و همینطور شما به عنوان مشتری ما نیز می تونید طراحی های شخصی خود را برای کار خود نیز ارایه بدهید تا مطابق با سلیقه شما تمام موارد ذکر شده انجام بگیرد.

screencapture hamrah mechanic carprice 2019 02 13 09 55 15 - طراحی سایت شخصی
screencapture banisite smp personal yazdani home index htm 2019 02 13 09 27 38 - طراحی سایت شخصی
screencapture mostafa eghbalpour ir 2019 02 13 09 25 42 - طراحی سایت شخصی
screencapture elaheyenaz 2019 02 13 09 42 57 - طراحی سایت شخصی
screencapture hacoupian net 2019 02 13 09 35 48 - طراحی سایت شخصی
screencapture artinonline net 2019 02 13 09 37 44 - طراحی سایت شخصی

امکانات طراحی سایت شخصی

دارای سیستم مقایسه شرکت های بیمه
خرید انواع بیمه بدنه و شخص ثالث و آتش سوزی
امنیت بالا
شبکه های اجتماعی
کد نویسی اختصاصی
امکان ثبت نام در سایت
برخورداری از مطالب اختصاصی
دارای ویژگی ریسپانسیو
تصاویر گرافیکی جذاب
دارای سیستم پرداخت آنلاین
امکان درج مطالب و مقاله
دارای گالری تصاویر و اسلایدر فوق پیشرفته
امکان تعیین بازه های زمانی برای بیمه
سیستم استعلام خسارت
رتبه بالا در گوگل
سرعت لود بالا

دیگر خدمات طراحی سایت سئوراز

 

طراحی پورتال سازمانی

 

 

طراحی سایت رزرواسیون

 

 

طراحی سایت املاک

 

 

طراحی سایت دانشگاهی

 

 

طراحی سایت هتل

 

 

طراحی سایت پوشاک

 

 

طراحی سایت خبری

 

 

طراحی سایت شرکتی

 

 

طراحی سایت رستوران

 

 

طراحی سایت آتلیه

 

 

طراحی سایت آگهی

 

 

طراحی سایت رزرواسیون هتل

 

 

طراحی سایت آموزشی

 

 

طراحی سایت شرکت ساختمانی

 

 

طراحی سایت نمایشگاهی

 

 

طراحی سایت شهرداری