تلفن تماس : 22228880 021 - 22225456 021
تلفن همراه : 8263 823 0912

طراحی سایت سئوراز

طراحی سایت سئوراز

امروزه یکی از نیازهای اساسی هر واحد کاری، داشتن یک سایت می باشد زیرا بهترین و سریع ترین راه برای معرفی محصولات و شرکت ها و فعالیت های آنان می باشد اکثر مدیران باهوش می دانند که داشتن یک سایت به تنهایی کمکی به پیشرفت کسب و کار آنها نخواهد کرد.یک سایت خوب و مدرن باید از نظر سئو، گرافیک، تجربه کاربری، سادگی، معماری اطلاعات، نرخ تبدیل، مقیاس پذیری، امنیت، سرعت و… مناسب باشد.شرکت سئو راز در طراحی سایت خود باعث بیشتر دیده شدن کسب و کار شما خواهد شد و سبب جذب مخاطبان بیشتر با دیدن سایت شما می شود.

تیم سئو راز با برگزاری جلسات مشاوره ای ابتدا به بررسی کسب و کار شما پرداخته و اهداف شما از طراحی سایت را بررسی می نماید و سپس اقدام به طراحی و پیاده سازی سایت می نماید. طراحی سایت سئو راز مطابق با الگوریتم های گوگل می باشد این تطابق سبب بالا آمدن و قرار گرفتن سایت در صدر نتایج گوگل می شود. از دیگر مواردی که مورد توجه تیم سئوراز در هنگام طراحی سایت می باشد سرعت لود صفحات می باشد. اگر سرعت لود صفحات سایت پایین باشد کاربران را خسته نموده و حتی ممکن است برای کامل شدن لود سایت صبر نکنند و از سایت خارج شوند.

نمونه کارهای طراحی سایت سئوراز

سئوراز در این سال ها توانسته با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی با مناسب ترین قیمت یکی از فعال ترین شرکت های رسمی در حوزه طراحی وب سایت باشد. ما در سئوراز سایت های فروشگاهی، بازاریابی شبکه ایی، آموزشی، خبری، شرکتی و غیره را به زبان های مختلف زنده دنیا طراحی و توسعه داده ایم.چنانچه شما نیز قصد طراحی سایت برای کسب وکار خود را دارید میتوانید از تجربه و مشاوره کارشناسان سئوراز بهره مند شوید.

طراحی سایت سئوراز
طراحی سایت سئوراز
طراحی سایت سئوراز
طراحی سایت سئوراز
طراحی سایت سئوراز
طراحی سایت سئوراز

امکانات طراحی سایت سئوراز

رعایت استانداردهای روز طراحی
طراحی منطبق بر اصول سئو
رعایت اصول امنیتی
امکان طراحی باشگاه مشتریان
پشتیبانی فنی قوی و همراهی با کارفرما در کلیه مراحل راه اندازی کسب و کار
در نظر گرفتن عوامل موثر در افزایش نرخ تبدیل سایت
رعایت کلیه اصول کاربردپذیری و مشاوره رایگان به مشتریان
مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

img
سوالی دارید؟در خدمتیم.