طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

تصویری که در روبرو مشاهده می کنید نمونه ای از یک طراحی سایت حرفه ای مربوط به طراحی سایت ایسام است.تیم ما در شرکت طراحی سایت سئو راز می تواند هرگونه وبسایت حرفه ای را در هر زمینه کاری برای شما مشتریان ارايه نماید. وب سایت های مشابه ایسام در نمونه های کار های ما فراوان وجود دارد و برای طراحی چنین سایت هایی ما موارد بسیاری را مورد توجه قرار می دهیم.
PBLTKD1 - طراحی سایت حرفه ای
  1. طراحی کاربردی و دسترسی آسان به بخش های مهمی که اغلب کاربران با ورود به سایت شما به دنبال آن ها می گردند یکی از کارهایی هست که ما در طراحی سایت حرفه ای برای مشتریان خود انجام می دهیم. از آنجا که یک وب سایت حرفه ای بخش های مختلف زیادی دارد باید طراحی و پیاده سازی یک طرح و نقشه کاربر پسند، سایت شما را حرفه ای تر نشان می دهد.
  2. استفاده از تصاویر با کیفیت بالا و با ویژگی های گرافیکی جذاب از کارهایی هست که می تواند مخاطبان بیشتری رو به سایت شما جذب می کنه! با دیدن نمونه کارهای بیشتری از تیم سئو راز می توانید به این موضوع بیشتر پی ببرید.
  3. به کارگیری اطلاعات مفید و مرتبط با سایت شما از جمله کارهای دیگری است که برای جذب مخاطب بیشتر و شناخت برند و یا حوزه کاری شما انجام می شود. مطالبی که در سایت شما قرار می گیرد تنها مختص به سایت شما است و با اطلاعات روز جلو می رود. به این خاطرم هست که سایت های که توسط تیم سئو راز طراحی می شوند از سئو و رتبه های بالایی در گوگل برخور دارند.
  4. از اونجایی که امروزه با ابزار های مختلفی مثل تلفن همراه و تبلت می شه وارد اینترنت شد و دسترسی ها آسان شده ما هم وب سایت های خود را به گونه ای طراحی می کنیم که همه کاربران و مشتریان بتوانند در تمام دستگاه ها مثل تبلت، لپتاپ و گوشی های موبایل به سایت شما مراجعه کنند. درواقع این ویژگی ریسپانسیو بودن مخاطبان بیشتری را به سایت شما جذب می کنه.
  5. یک سایت حرفه ای می تونه با زبان های برنامه نویسی مختلفی طراحی شود اما نکته مهمی که در اینجا مورد توجه هست اینکه سایت شما باید به گونه ای طراحی شود که بسیار سبک باشه و از سرعت بالایی برخوردار باشه در غیر این صورت هر کسی که به سایت شما مراجعه می کنه خیلی زود از اون خارج میشه و رتبه شمارو در گوگل پایین میاره. اما وب سایت حرفه ای طراحی شده توسط سئوراز به خاطر رعایت تمام نکات کدنویسی از سرعت بالایی برخورداره و همواره با جذب مخاطبان زیادی که دارد رتبه های بالایی از گوگل رو شامل خود قرار داده است.
  6. وقتی شما به دنبال طراحی سایت حرفه ای هستید یکی از پیشنهادات ما برای اینکه شمارو به یک برند معروف تبدیل کنیم اینکه از آدرس سایت کوتاه و مخاطب پسند استفاده کنید. چون در این صورت خیلی سریع در ذهن کاربران می ماند و در صورت نیاز به محصولات سایت شما یا استفاده از مطالب مفیدی که در سایت خود قرار داده اید به عنوان اولین گزینه به سایت شما مراجعه می کنند.

انواع طراحی سایت حرفه ای

شرکت طراحی سایت سئو راز با سالها سابقه در طراحی انواع سایت های حرفه ای نمونه کارهای زیادی را در کارنامه خود دارد و تمامی مشتریان می توانند با انتخاب هرکدام از نمونه کارهای ما و یا ارسال نمونه کارهای شخصی خود در خواست طراحی وب سایت خود را بدهند.

screencapture mdfservice 2019 02 03 09 39 30 - طراحی سایت حرفه ای
chemazma - طراحی سایت حرفه ای
screencapture esam ir 2019 02 03 09 13 45 - طراحی سایت حرفه ای
screencapture zidasht 2019 02 03 09 29 06 - طراحی سایت حرفه ای
screencapture irankoton 2019 02 03 09 41 12 - طراحی سایت حرفه ای
screencapture gsm ir 2019 02 03 09 23 50 - طراحی سایت حرفه ای

امکانات طراحی سایت حرفه ای

کد نویسی اختصاصی
استفاده از تصاویر گرافیکی جذاب
سیستم بنر های تبلیغاتی
شبکه های اجتماعی

برخورداری از رتبه بالا در گوگل
امکان ثبت نام در سایت
برخورداری از مطالب اختصاصی
دارای ویژگی ریسپانسیو

سیستم اطلاع رسانی پیامکی
دارای سیستم آنلاین خرید محصول
امکان درج مطالب و مقاله
دارای گالری تصویر و اسلایدر فوق پیشرفته

دارای سرچ پیشرفته
امکان دسته بندی محصولات
دارای خبرنامه ایمیلی
درخواست ابطال خرید محصول

دیگر خدمات طراحی سایت سئوراز

 

طراحی پورتال سازمانی

 

 

طراحی سایت رزرواسیون

 

 

طراحی سایت املاک

 

 

طراحی سایت دانشگاهی

 

 

طراحی سایت هتل

 

 

طراحی سایت پوشاک

 

 

طراحی سایت خبری

 

 

طراحی سایت شرکتی

 

 

طراحی سایت رستوران

 

 

طراحی سایت آتلیه

 

 

طراحی سایت آگهی

 

 

طراحی سایت رزرواسیون هتل

 

 

طراحی سایت آموزشی

 

 

طراحی سایت شرکت ساختمانی

 

 

طراحی سایت نمایشگاهی

 

 

طراحی سایت شهرداری