تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای در سئوراز

تصویری که در روبرو مشاهده می کنید نمونه ای از یک طراحی سایت حرفه ای مربوط به طراحی سایت ایسام است.تیم ما در شرکت طراحی سایت سئو راز می تواند هرگونه وبسایت حرفه ای را در هر زمینه کاری برای شما مشتریان ارایه نماید. وب سایت های مشابه ایسام در نمونه های کار های ما فراوان وجود دارد و برای طراحی چنین سایت هایی آیتم های کاربردی زیادی را مورد توجه قرار می دهیم که در زیر به چند مورد آن اشاره کرده ایم.

آنجا باشید

که مشتریان شما هستند
جمعیت ایران
+ 80 میلیون نفر
جمعیت ایران
کاربران اینترنت ایران
+ 55 میلیون نفر
کاربران اینترنت ایران
گوشی‌های هوشمند فعال
+ 50 میلیون دستگاه
گوشی هوشمند فعال
کاربران شبکه‌های اجتماعی
+ 45 میلیون نفر
کاربر شبکه‌ اجتماعی
انتخاب حرفه ای = سئوراز

طراحی سایت حرفه ای شامل چه امکاناتی می شود

طراحی کاربردی و دسترسی آسان به بخش های مهمی که اغلب کاربران با ورود به سایت شما به دنبال آن ها می گردند یکی از کارهایی هست که ما در طراحی سایت حرفه ای برای مشتریان خود انجام می دهیم. از آنجا که یک وب سایت حرفه ای بخش های مختلف زیادی دارد باید طراحی و پیاده سازی یک طرح و نقشه کاربر پسند، سایت شما را حرفه ای تر نشان می دهد.
وقتی شما به دنبال طراحی سایت حرفه ای هستید یکی از پیشنهادات ما برای اینکه شما را به یک برند معروف تبدیل کنیم این است که از آدرس سایت کوتاه و مخاطب پسند استفاده کنید. چون در این صورت خیلی سریع در ذهن کاربران می ماند و در صورت نیاز به محصولات سایت شما یا استفاده از مطالب مفیدی که در سایت خود قرار داده اید به عنوان اولین گزینه به سایت شما مراجعه می کنند.
استفاده از تصاویر با کیفیت بالا و با ویژگی های گرافیکی جذاب از کارهایی است که می تواند مخاطبان بیشتری را به سایت شما جذب کند! با دیدن نمونه کارهای بیشتری از تیم سئو راز می توانید به این موضوع بیشتر پی ببرید.
از آنجایی که امروزه با ابزار های مختلفی مثل تلفن همراه و تبلت قادر هستیم وارد اینترنت شویم و دسترسی ها آسان شده است ما هم وب سایت های خود را به گونه ای طراحی می کنیم که همه کاربران و مشتریان بتوانند در تمام دستگاه ها مثل تبلت، لپتاپ و گوشی های موبایل به سایت شما مراجعه کنند. درواقع این ویژگی ریسپانسیو بودن، مخاطبان بیشتری را به سایت شما جذب می کند.
به کارگیری اطلاعات مفید و مرتبط با سایت شما از جمله کارهای دیگری است که برای جذب مخاطب بیشتر و شناخت برند و یا حوزه کاری شما انجام می شود. مطالبی که در سایت شما قرار می گیرد تنها مختص به سایت شما است و با اطلاعات روز جلو می رود. به این خاطرم است که سایت هایی که توسط تیم سئو راز طراحی می شوند از سئو و رتبه های بالایی در گوگل برخور دارند.
یک سایت حرفه ایاین امکان را دارد تا با زبان های برنامه نویسی مختلفی طراحی شود اما نکته مهمی که در اینجا مورد توجه قرار می گیرد این است که سایت شما باید به گونه ای طراحی شود که بسیار سبک باشد و از سرعت بالایی برخوردار باشد در غیر این صورت هر کسی که به سایت شما مراجعه می کند خیلی زود از آن خارج خواهد شد و رتبه شما را در گوگل پایین خواهد آورد. اما وب سایت حرفه ای طراحی شده توسط سئوراز به خاطر رعایت تمام نکات کدنویسی از سرعت بالایی برخوردار بوده و همواره با جذب مخاطبان زیادی که دارد رتبه های بالایی از گوگل را شامل می شود.

نمونه کارهای طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای با توجه به ویژگی هایی که دارد قادر به ارائه خدمات بسیاری می باشد از این رو برای داشتن بهترین کیفیت درکارتان می توانید نمونه های زیر را به عنوان کار خود انتخاب نمایید و یا الگوی مناسب خود را به ما ارایه دهید تا بهترین کار را مطابق با خواست و سلیقه شما ارایه دهیم.

طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای

امکانات طراحی سایت حرفه ای

کد نویسی اختصاصی
استفاده از تصاویر گرافیکی جذاب
بنر های تبلیغاتی
شبکه های اجتماعی
برخورداری از رتبه بالا در گوگل
امکان ثبت نام در سایت
برخورداری از مطالب اختصاصی
دارای ویژگی ریسپانسیو
سیستم اطلاع رسانی پیامکی
دارای سیستم آنلاین خرید محصول
امکان درج مطالب و مقاله
دارای گالری تصویر و اسلایدر فوق پیشرفته
دارای سرچ پیشرفته
امکان دسته بندی محصولات
دارای خبرنامه ایمیلی
درخواست ابطال خرید محصول

خدمات طراحی سایت

img
سوالی دارید؟در خدمتیم.