طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

یکی از سایت هایی که به خوبی به موضوع طراحی سایت بیمه پرداخته سایت ازکی هست که به خوبی می تونید طراحی های گرافیکی جذاب و نیز رابط کاربری آسلان اون رو در تصویر روبرو مشاهده کنید. چنانچه در زمینه بیمه نیاز به طراحی وب سایت دارید می تونید شرکت طراحی سایت سئوراز رو به عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی و توسعه و پیاده سازی انواع سایت های بیمه انتخاب نمایید.

ORH92S1 - طراحی سایت بیمه
  1. طراحی وب سایت بیمه توسط سئوراز این ویژگی رو داره که به محض ورورد به سایت شما می تونه انتخاب انواع بیمه ها رو با دسترسی هرچه آسانتر در اختیار کاربران خودش قرار بده. درواقع کاربری آسان از ویژگی های مهمی هست که پرداختن به آن جزو اولویت های اصلی در طراحی سایت شرکت سئوراز قرار دارد.
  2. به کارگیری تصاویر گرافیکی باکیفیت و متناسب با محیط کاری سایت جزو اولویت های مهم طراحی سایت سئوراز هستش که با به کارگیری نیرو های متخصص و با تجربه در زمینه کارهای گرافیکی این کاررو به نحو احسنت انجام خواهیم داد به گونه ای که افرادی که وارد سایت می شوند بدلیل رنگ های متناسب و تصاویر گرافیکی جذاب علاقه بیشتری خواهند داشت تا بخش های مختلف سایت شمارو به بررسی قرار بدهند.
  3. پرداخت آنلاین یکی از بهترین آپشن های ما در طراحی سایت بیمه هستش و به گونه ای آن را طراحی خواهیم نمود تا بدون مراجعه حضوری افراد به دفاتر بیمه این مهم به آسانی و با کاربری آسان صورت بگیرد. در پرداخت آنلاین از موارد مهمی که کاربران خیلی به اون توجه می کنند پرداخت امن است. از این رو تیم طراحی و توسعه طراحی سایت سئوراز با تجربه ای که دارد می تواند این اطمینان خاطر را برای کاربان شما فراهم کند تا پرداختی امن و با خیال راحت داشته باشند.
  4. ما سایت شمارو به گونه ای طراحی می کنیم که نمونه آن وجود نداشته باشد یعنی با ارایه طراحی سایت بیمه به صورت کدنویسی اختصاصی این امکان برای شما به وجود خواهد آمد که بدلیل استفاده از زبان های استاندارد در دنیای برنامه نویسی سایت شما از سرعت بالایی برخوردار باشد و در نتایج جستجوی گوگل با بالا قرار گرفتن در رتبه های مناسب کاربران بیشتری به سایت شما جذب می شوند و این خود شروع یک درآمدزایی بالا خواهد بود.
  5. مطالب اختصاصی برای وب سایت شما از دیگر کارهایی است که توسط افراد ما در سئوراز انجام خواهد گرفت و با استفاده از مطالب یونیک و مختص وبسایت بیمه شما گوگل نگاه ویژه تری به سایت شما خواهد داشت درنتیجه به لحاظ فنی در زمینه سئو سایت نیز از ویژگی خاصی شمارو بهره مند خواهیم کرد و تمام این امور توسط تیم حرفه ای طراحی سایت سئوراز انجام خوهد گرفت..

انواع طراحی سایت بیمه

نمونه کارهای زیر از جمله وبسایت هایی هستند که در زمینه طراحی سایت بیمه پیاده سازی شده اند. چنانچه نیاز به طراحی سایت بیمه داشتید می توانید با انتخاب هرکدام از نمونه های زیر یا ارایه نمونه کار از خود ما را برای طراحی وب سایت خود انتخاب نمایید.

screencapture tamin ir 2019 02 05 14 25 07 - طراحی سایت بیمه
screencapture pasargadinsurance ir 2019 02 05 14 32 10 - طراحی سایت بیمه
screencapture bimito 2019 02 05 14 30 30 - طراحی سایت بیمه
screencapture bimeh 2019 02 05 14 29 46 - طراحی سایت بیمه
screencapture azki 2019 02 05 14 28 46 - طراحی سایت بیمه
screencapture bidbarg 2019 02 05 14 27 25 - طراحی سایت بیمه

امکانات طراحی سایت بیمه

دارای سیستم مقایسه شرکت های بیمه
خرید انواع بیمه بدنه و شخص ثالث و آتش سوزی
امنیت بالا
شبکه های اجتماعی
کد نویسی اختصاصی
امکان ثبت نام در سایت
برخورداری از مطالب اختصاصی
دارای ویژگی ریسپانسیو
تصاویر گرافیکی جذاب
دارای سیستم پرداخت آنلاین
امکان درج مطالب و مقاله
دارای گالری تصاویر و اسلایدر فوق پیشرفته
امکان تعیین بازه های زمانی برای بیمه
سیستم استعلام خسارت
رتبه بالا در گوگل
سرعت لود بالا

دیگر خدمات طراحی سایت سئوراز

 

طراحی پورتال سازمانی

 

 

طراحی سایت رزرواسیون

 

 

طراحی سایت املاک

 

 

طراحی سایت دانشگاهی

 

 

طراحی سایت هتل

 

 

طراحی سایت پوشاک

 

 

طراحی سایت خبری

 

 

طراحی سایت شرکتی

 

 

طراحی سایت رستوران

 

 

طراحی سایت آتلیه

 

 

طراحی سایت آگهی

 

 

طراحی سایت رزرواسیون هتل

 

 

طراحی سایت آموزشی

 

 

طراحی سایت شرکت ساختمانی

 

 

طراحی سایت نمایشگاهی

 

 

طراحی سایت شهرداری