طراحی سایت با ASP.NET

طراحی سایت با ASP.NET

سایتی که در شکل مقابل اون رو مشاهده می کنید مربوط به سایت دلند می بادشد. طراحی سایت با ASP.NET انجام شده و به عنوان زبان برنامه برنامه نویسی این سایت به حساب می آید. با استفاده از این تکنولوژی میشه سایت های جذاب و قشنگ بسیاری رو پیاده سازی کرد که امکانات فراوانی رو ارایه می دهند. همچنین نیرو های ما در سئوراز بدلیل بهره مندی از تخصص بسیاری که در زبان های برنامه نویسی دارندمی تواند‌، مشابه چنین سایت هایی رو در اختیار شما نیز قرار بدهند.
76505 2 - طراحی سایت با ASP.NET
  1.  ارایه سایت هایی با کیفیت و جذاب با اسلایدر های کاملا گرافیکی از ویژگی ها و آیتم های خاص ما برای طراحی سایت با ASP.NET هست که مشتریان می تونن با هر طرح و سلیقه ای که خودشون می پسندند و البته با توجه به تجربه ما در طراحی وب سایت الگوی پیشنهادی خودشون رو ارایه بدهند تا برای آنها طراحی و پیاده سازی سایت رو انجام بدیم. این جذابیت و کیفیت بالا در تصاویر می تونه مخاطبان بیشتری برای وب سایت شما جذب کنه و کاربرانتون رو در تایم و زمان بیشتری در سایت قرار می دهد تا از تمام قسمت های جذاب سایتتون دیدن کنند.
  2. با توجه به تجربه UX ای که ما در طراحی سایت های خود داریم برای طراحی سایت با ASP.NET هم بیشترین دغدغه خودمون رو برروی این مسئله قرار می دیم که کاربران دسترسی آسان به تمام قسمت های سایت شما داشته باشند. یا درواقع آیتم های مختلف سایت شما رو به گونه ای طراحی و چیدمان می کنیم که از قرار دادن آیتم های غیر ضروری پرهیز بشه و دسترسی برای کاربرانی که برای نخستین بار به سایت شما وارد می شوند و آشنایی با سایت شما ندارند بسیار آسان و قابل امکانی باشد.
  3. علاوه بر مسايل طراحی مسايل دیگری مثل سرعت سایت هست که بسیار اهمیت بالایی دارد. درواقع یکی از علت های استفاده از طراحی سایت با ASP.NET ایجاد یک وب سایت با سرعت لود بالا است. تیم حرفه ای ما در طراحی سایت سئوراز بسیار استاندادر و بهینه کدنویسی خود را انجام می دهد و درواقع سایتی را به شما ارایه خواهیم داد که در صدمی از ثانیه لود آن انجام بگیرد. این اتفاق باعث می شه تا شما کاربران بیشتری رو به سایت خودتون جذب کنید و خیلی علاقه بیشتری داشته باشند تا قسمت های مختلف سایت شمارو بازدید کنند. هر چه بازدید از سایت شما بیشتر می شود یعنی توانسته اید مخاطبان و علاقه مندان زیادی رو برای خودتون جذب کرده باشید.
  4. امنیت بالا در طراحی سایت با ASP.NET چیز جدیدی نیست و همه کسانی که دانش اندکی از زبان های برنامه نویسی دارند این موضوع رو کاملا می دونن که این زبان قدرت بالایی در ضریب امنیتی داره در نتیجه اگر می خواهید از درگاه های اینترنتی برای پرداخت های آنلاین استفاده کنید این زبان بسیار مناسب است. کاربرانی هم که سایت شمارو بازدید می کنن با خیال راحت و با اطمینان خاطر از خدماتی که شما برای اون ها در نظر گرفته اید استفاده می کنند.
  5. برای اینکه مدیریت این سایت ها به تونه توسط صاحبان سایت به آسونی و بدون کدنویسی انجام بگیره ما یک پنل کاربری آسان برای شما به صورت جداگانه طراحی و پیاده سازی می کنیم که بتونین تمام بخش های سایت خودتون رو با پنل مدیریتی خودتون به آسونی انجام بدید. از این رو با تجربه و تخصصی که تیم حرفه ای ما در سئوراز دارد تمام جنبه های مختلف را برای جلب رضایت مشتریان نیز انجام می دهند جای هیچ نگرانی برای مدیریت چنین سایت های که با زبانم ASP.NET طراحی می شوند وجود ندارد.

نمونه کارهای طراحی سایت با ASP.NET

در زیر نمونه هایی رو از برخی سایت ها که  طراحی سایت با ASP.NET انجام داده اند رو براتون قرار دادیم اما کلیه مشتریان ما می تونن علاوه برنمونه های پیشنهادی ما طرح ها و نمونه های خودشون رو برای یک کدنویسی اختصاصی برای ما ارسال کنند.

screencapture 20script ir 2019 02 06 11 03 14 - طراحی سایت با ASP.NET
screencapture zhaket 2019 02 06 10 55 34 - طراحی سایت با ASP.NET
screencapture faradars org 2019 02 06 10 56 50 - طراحی سایت با ASP.NET
screencapture abzarwp 2019 02 06 10 57 12 - طراحی سایت با ASP.NET
screencapture lpir org 2019 02 06 10 58 54 - طراحی سایت با ASP.NET
screencapture androidkade 2019 02 06 11 01 24 - طراحی سایت با ASP.NET

امکانات طراحی سایت با ASP.NET

سرچ پیشرفته هتل ها و شهر ها
امکان دسته بندی هتل ها
دارای خبرنامه ایمیلی
شبکه های اجتماعی

سرچ پیشرفته هتل ها و شهر ها
امکان دسته بندی هتل ها
دارای خبرنامه ایمیلی
شبکه های اجتماعی

سرچ پیشرفته هتل ها و شهر ها
امکان دسته بندی هتل ها
دارای خبرنامه ایمیلی
شبکه های اجتماعی

سرچ پیشرفته هتل ها و شهر ها
امکان دسته بندی هتل ها
دارای خبرنامه ایمیلی
شبکه های اجتماعی

دیگر خدمات طراحی سایت سئوراز

 

طراحی پورتال سازمانی

 

 

طراحی سایت رزرواسیون

 

 

طراحی سایت املاک

 

 

طراحی سایت دانشگاهی

 

 

طراحی سایت هتل

 

 

طراحی سایت پوشاک

 

 

طراحی سایت خبری

 

 

طراحی سایت شرکتی

 

 

طراحی سایت رستوران

 

 

طراحی سایت آتلیه

 

 

طراحی سایت آگهی

 

 

طراحی سایت رزرواسیون هتل

 

 

طراحی سایت آموزشی

 

 

طراحی سایت شرکت ساختمانی

 

 

طراحی سایت نمایشگاهی

 

 

طراحی سایت شهرداری