تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان به معنای طراحی وب سایت با ساختار و طراحی ضعیف و یا عدم وجود امکانات لازم در طراحی سایت ارزان نیست. شرکت های طراحی وب سایت حاضر در بازار اقدام به طراحی سایت ارزان با امکانات مناسب و قیمت های پایین می کنند. در بعضی از این طراحی سایت های ارزان ، امکاناتی موجود است که در برخی از وب سایت های حرفه ای دیده نمی شود.

 

طراحی سایت ارزان

قیمت های طراحی سایت ارزان

بعضی از شرکت ها اقدام به ساخت وب سایت با قیمت های خیلی مثلا 50 هزار تومان می کنند که معمولا این شرکت ها فقط وب سایت می فروشند و شامل پشتیبانی نمی باشند. این وب سایت ها معمولا کیفیت ندارند و در آینده دچار مشکلات بسیاری خواهند شد از این رو تیم سئو راز به هیچ عنوان این تجربه را به شما توصیه نمی کند.اگر منطقی باشید زمانی که شرکت بخواهد وب سایت شما را پشتیبانی کند باید هزینه ای بیش از 50 هزار تومان را برای یکسال پشتیبانی خود پرداخت کنید.

 

سایت ساز

نکاتی در طراحی سایت ارزان

  • از شرکت طراحی سایت ارزان خود بخواهید در مورد سایتتان از تائیدیه W3C استفاده نماید. موتورهای جستجوگر علاقه مندند سایت هایی را بررسی و ایندکس نمایند در طراحی سایت استانداردهای کدنویسی را انجام داده باشد. از این رو این استانداردها در طراحی وب سایت ارزان شما سبب می شود تا روال ایندکس شدن سایت شما سریع تر انجام گیرد.
  • در طراحی سایت ارزانباید دقت بسیاری به متا تگ ها انجام گیرد. سعی کنید برای هر کدام از صفحه هایتان ، طبق موضوع صفحه ، متنی مرتبط در تگ توضیحات قرار بدهید. بعضی از شرکتها در طراحی سایت ارزان ، از یک متن کلی که در مورد کلیات سایت طراحی شده نیز هست ، برای همه صفحه ها بصورت یکسان استفاده می کنند.

  • تگ عنوان یکی از مهمترین تگ ها در طراحی سایت ارزان می باشد. این تگ برای هر یک از صفحه ها طراحی سایتشما براساس موضوع آن صفحه باید انتخاب شود. از تکرار یک عنوان تکراری برای همه صفحات در طراحی سایت ارزان خود کاملا دوری کنید.

  • استفاده از فایل CSS در طراحی سایت ارزان قیمت شما سبب می شود مدیریت و تغییر طراحی سایت آسان تر و سریع تر صورت گیرد. علاوه براین امکان در طراحی سایت ارزان شما موجب بارگزاری سریعتر صفحات وب شما نیز می شود.

  • شرکت طراحی سایت ارزان شما باید فرم “تماس با ما” را در طراحی وب سایت بعنوان بخش مهمی در نظر بگیرد از این رو این فرم پس از طراحی سایت ارزان شما ، بهترین راه تعامل با بازدیدکنندگان می شود.
سایت ساز
  • درطراحی سایت ارزان ، وجود فایل robots.txt بر روی سرور لازم وضروری است. شرکت طراحی سایت ارزانبا نوشتن این فایل موتورهای جستجو را مجاز به ثبت صفحاتی از وب سایت شما می کند. این فایل با وجود سادگی در ساختار از موارد مهم درطراحی سایت ارزان است.

  • نقشه سایت از دیگر بخش های اصلی در طراحی سایت ارزان است . در طراحی سایت ارزان توجه به نقشه سایت با پسوند XML به منظور ایندکس شدن صحیح صفحات سایت شما در جستجوگر گوگل و سایر موتورهای جستجو از موارد لازم و در عین حال ارزان درطراحی سایت ارزان بشمار می آید. این فایل XML سبب ثبت اطلاعات طراحی سایت شما در موتورهای جستجوگر خواهد شد.

  • با استفاده از قالب های آماده سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا، وردپرس و دروپال هم می توان طراحی سایت نمود اما این سایت ها حتما باید توسط متخصص و برنامه نویس وب نصب و راه اندازی شوند و استفاده گردند و در غیر این صورت و عدم استفاده درست و مناسب از این سیستم ها ممکن است شما را در مواجه با شسایتتان دچار مشکلات جدی نماید.

خدمات طراحی سایت

img
سوالی دارید؟در خدمتیم.