تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

سایت ساز

سایت ساز

ممکن است از خود پرسیده باشید که سایت ساز چیست؟ سایت‌ساز به ابزاری می گویند که امکان ساخت، ویرایش و مدیریت یک وب‌ سایت را بدون دانش برنامه‌نویسی برای کاربران ایجاد نمایند. هدف از طراحی این ابزار ها ، آسان کردن طراحی سایت برای کاربران می باشد. با استفاده از سایت‌ساز هرکسی توانایی این را خواهد داشت که به راحتی سایت دلخواهش را ساخته و آن را مدیریت کند.

شرکت‌های سازنده، معمولاً سایت‌سازها را به صورت اشتراک سالیانه یا ماهیانه به کاربران عرضه می کنند. تمام امکانات لازم از جمله خدمات هاستیگ، ثبت دامنه، ویرایش ظاهر و محتوای وب‌ سایت، .یکجا و به وسیله شرکت ارائه‌دهنده به کاربر داده خواهد شد.

سایت ساز

سایت‌سازها به درد چه کسانی می‌خورند؟

طبق گفته هایمان، سایت‌سازها اصلاً با هدف سهولت بخشیدن به کار طراحی سایت و مخصوص افرادی که کدنویسی نمی دانند، بوجود آمده‌ است. پس بدون شک سامانه‌های سایت‌ ساز به برطرف کردن نیاز این دسته از کاربران توجه بیشتری خواهد کرد. اما شاید برای برخی سوال باشد که:

  • آیا سایت‌های ایجاد شده توسط سایت‌سازها ساده و محدود می باشند؟

اینکه سامانه‌های سایت‌ساز کار طراحی و مدیریت سایت را ساده کرده‌اند، به این معنی نمی باشد که سایت‌هایی که توسط این سامانه ها ساخته می‌شود خود نیز ساده می باشند و امکانات محدودی خواهند داشت. آیا امکاناتی که در بخش قبل توضیح دادم برای اداره یک سایت کافی می باشد؟

سایت‌سازهای خوب، برعکس تصور برخی، از آخرین تکنولوژی‌های طراحی سایت استفاده می‌کنند؛ همچنین، این سامانه ها معمولاً به طور مداوم به روز رسانی خواهند شد و امکانات جدیدی به آنها اضافه نیز می شود.

  • آیا سایت‌سازها برای افراد غیرمبتدی کاربردی نخواهد داشت؟

خیر، اینگونه نمی باشد. از آنجایی که سایت‌ساز ها برای راحتی کار افراد مبتدی و نا آشنا به طراحی سایت ساخته شده‌ است، افراد حرفه‌ای هم می‌توانند از آن بهره ببرند. چرا که سایت سازهای خوب هم اجازه تغییر کدها را به برنامه نویسان خواهند داد، هم اجازه توسعه سیستم و نوشتن قابلیت‌های جدید را به آنها می‌دهند. از این رو برای کسی که به طراحی و توسعه وب‌سایت علاقه دارد سایت‌ساز گزینه خوبی می تواند باشد.

سایت ساز
سایت ساز

استفاده از سایت ساز چه مزایایی دارد؟

پکیج کامل
شما در استفاده از سایت ساز، همه خدمات لازم برای طراحی سایت را یک جا خواهید گرفت. یعنی دیگر لازم نیست دامنه، هاست و طراحی به صورت جداگانه صورت بگیرد. حتی خدمات بیشتری همچون ساخت ایمیل بر روی دامنه اختصاصی نیز به شما ارائه داده می شود.
کیفیت بالا
سایت سازهای خوب که توسط شرکت‌های معتبر ارائه داده می‌شوند، معمولاً کیفیت بیشتری نسبت به دیگر روش‌های طراحی سایت خواهند داشت.
عدم نیاز به دانش فنی
هنگام استفاده از سایت سازها، شما به هیچ عنوان دانش فنی نیاز نخواهید داشت و همه چیز به ساده ترین شکل ممکن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این در حالی است که در روش های دیگر، معمولاً لازم است که شما کمی سر رشته از کارهای مربوط به طراحی سایت دارا باشید.
پشتیبانی همیشگی
یک مزیت بزرگ سایت ساز ها این است که شما با همان هزینه کوچکی که می دهید، پشتیبانی مداوم هم دارید. چنانچه در بحث طراحی سایت وارد نیستید، پشتیبانی واقعاً یک ضرورت است و به هیچ عنوان نباید این مزیت سایت سازها را دست کم بگیرید.

وضعیت سایت‌سازهای ایرانی به چه صورت است؟

یکی از مشکلاتی که کاربران ایرانی در استفاده از سایت‌سازهای خارجی با آن مواجه هستند، مساله زبان و پشتیبانی است. سامانه‌های خارجی علی‌رغم کیفیت بالا، از زبان فارسی به خوبی پشتیبانی نمی‌کنند و آموزش‌ها و راهنماهای آنها به زبان خارجی است. اما سایت ساز های فارسی بسیاری در چند سال اخیر بوجود آمده‌اند. شاید همه این سایت ساز ها به اندازه کافی پیشرفته نباشند، اما بسیاری از آنها هستند که خدمات و تعرفه‌های عالی به شما ارائه می‌دهند. تنها مساله این است که باید برای انتخاب بهترین شرکت سایت ساز کمی دقت به خرج دهید.

سایت ساز

خدمات طراحی سایت

img
سوالی دارید؟در خدمتیم.