تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

ساخت سایت

ساخت سایت

برای ایجاد یک سایت مراحل مختلفی وجود دارد. شما می خواهید یک سایت بسازید که به این کار اصطلاحا طراحی سایت یا ساخت سایتمی گویند. در ابتدا باید دید که چه نیازی داریم؟ نیاز ما می تواند یکی از گزینه های زیر باشد.

  1. ساخت سایت شخصی
  2. ساخت سایت فروشگاهی
سایت ساز
ساخت سایت شخصی

ساخت سایت شخصی

سایتی میخواهید که برای معرفی خود و یا کسب و کار خود باشد. در آن می توانید صفحات مختلفی ایجاد کنید و در این صفحات متعدد ویژگی های کار خود و یا تعداد کم محصولات خود را بیان کنید. می توانید صفحه ارتباط با ما از طریق تلفن و تماس با ما و صفحاتی از این دست را اضافه کنید. ساخت سایت شخصی در حالت اختصاصی می تواند شامل فرم هایی نظیر فرم فاکتور و فرم محاسباتی نیز شود.

ساخت سایت فروشگاهی

ساخت سایت فروشگاهی

سایتی باشد که فرد مورد نظر محصولات زیاد و با ویژگی های مختلفی داشته باشد. این سایت میتواند قابلیت هایی از جمله پرداخت آنلاین و همچنین مقایسه کالاهای مختلف با یکدیگر و نظرسنجی و کالاهای شگفت انگیز و از این قبلی سطوح مختلف را در خود جای دهد.

دامنه ساخت سایت

دامنه های بسیار زیادی برای ساخت وب سایت وجود دارد. از جمله این دامنه های می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • دامنه .com
  • دامنه .ir
  • دامنه .net
  • دامنه .org
  • دامنه .co

در حال حاضر با توجه به بررسی های شرکت سئوراز و ارتباط سایر کشورها با ایران و همچنین گوگل و مپ گوگل، توصیه می شود از دامنه com استفاده کنیم. چون به طور مثال بتوان در موارد مورد نیاز از تبلیغات گوگل و مپ گوگل نیز استفاده کرد. (در حال حاضر تبلیغ با دامنه ir از طرف گوگل انجام نمی شود و همچنین مپ گوگل با دامنه ir کار نمی کند)

دامنه سایت
ساخت سایت با وردپرس

ساخت سایت با وردپرس

وردپرس بر پایه زبان php نوشته شده است و به اصطلاح open source و یا متن باز است و رایگان می باشد. شما می توانید ساخت سایت رایگان با وردپرس را تجربه کنید که در صورتی که بخواهید با قالب رایگان برای وردپرس اینکار را انجام دهید، قادر به اینکار خواهید بود. درست است که وردپرس محیط ویژوالی دارد و میتوان بدون نوشتن قطعه ای کد، می توان سایت را ساخت، اما دقیقا مثل رانندگی می ماند. رانندگی نیاز به پا و دست و حواس دارد. اما بدونه تجربه و آموزش نمی توان راننده خوبی بود. پس برای این کار ما توصیه می کنیم شما با کارشناسان خبره سئوراز تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید.

ساخت سایت با asp

ساخت سایت با asp.net

اگر شما بخواهید سایت خیلی اختصاصی و بدون درز و کاملی داشته باشید که دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی باشد، همچنین تعداد کاربران زیاد، باید به این زبان روی آورید. ساخت سایت با asp.net ، شامل یک گرافیک اختصاصی می شود که شرکت سئوراز برای ساخت وب سایت مراحل مختلفی دارد. از جمله مراحل می توان به طراحی شکل شماتیک سایت روی کاغذ با گرافیست حرفه ای و سپس با تیم برنامه نویسی تبدیل به کد و مراحل پیاده سازی و تست را یکی پس از دیگری پشت سر میگذارد.

امکانات کلیدی ساخت سایت سئوراز

طراحی واکنشگرا سایت

سایت ساخته شده توسط سئوراز به صورت کامل در تمام نسخه های موبایل و تبلت و لپ تاپ و کامپیوتر بدون هیچ هزینه اضافی و مشکلی ارائه می شود.

بهینه سازی سئو سایت

در مورد تمامی وب سایت های ارائه شده تمام زیر ساخت های سئو رعایت می شود و با خیال راحت می توانید به ادامه کارتان بپردازید.

هاست و دامنه سایت

تمام پکیج های این وبسایت شامل هاست و دامنه رایگان می باشند و فقط شما باید بخواهید که شروع کنید و بدون هزینه اضافی سایت را تحویل بگیرید.

img
img

طراحی اختصاصی ساخت سایت

در ساخت سایت سئوراز توسط افراد با سابقه، طرح اختصاصی از صفر تا صد برای هر پروژه ترسیم شده و با متدولوژی ها بروز دنیا نظیر مترو و متریال دیزاین طراحی می شود.

پنل مدیریت اختصاصی سایت

ساخت سایت شامل یک پنل مدیریت اختصاصی در سئوراز می باشد که بسیار آسان و مطمئن بتوان به مدیریت مطالب و کالاها و انواع مختلف آمار ها بدون نیاز به هیچگونه کد زدن دست یافت.

پشتیبانی سایت

تیم سئوراز در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخ دهی و رفع نیازات شما هم میهنان عزیز می باشد. به خود می بالیم که می توانیم در خدمت شما عزیزان باشیم.

خدمات طراحی سایت

img
سوالی دارید؟در خدمتیم.