تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۱۶۶۹۶۴
تلفن همراه: 09198121292
تلفن همراه: 09128238263

درباره ما

گروه سئوراز

یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید و توسعه نرم افزار، تولید اپلیکیشن های سازمانی ERP، تولید سیستم های مدیریت محتوا CMS، تولید اپلیکیشن موبایل در نسخه های iOS و Android ، طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت فروشگاهی می باشد.
این شرکت با سابقه ۱۲ ساله با بیش از ۱۶۰ پروژه موفق دولتی و غیر دولتی، داخلی و خارجی توانسته یکی از شرکت های صاحب سبک در زمینه طراحی سایت باشد که در سال ۹۷ با کسب رضایت بیش از ۹۳ درصد از کل پروژه ها از نگاه مشتریان توانست جایگاه ویژه ای را بسازد.
از سال ۱۳۹۴ این شرکت در زمینه سئو و بهینه سازی شروع به فعالیت کرد و پس از گذشت ۳ سال توانست در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ به صورت مجموعه ای و پکیجی خدماتی به مشتریان عرضه کند که از بزرگترین دغدغه های آنان یعنی جذب بازار هدف و مشتریان بالقوه به صورت خیلی جدی کم کرد. این نوع خدمات ما در قالب یک پکیج کامل از Bussiness Plan و Marketing Plan تلفیق با Digital Marketing از جمله SEO می باشد که شما را با کمترین هزینه وارد بازار رقابت کرده و برای شما به جذب مشتری در دنیای بزرگ و نامحدود اینترنت میپردازیم که با توجه به این برنامه ریزی دقیق با ضریب بسیار بالایی شما را به رشد و درآمد میرسانیم.
امید است با توکل بخداوند عزیز و به پاس اعتماد شما مشتریان گرامی طرح و کار شما را با ایده هایی نو از جانب خود مجموعه سئوراز به نحو احسن به رشد و موفقیت برسانیم و در آخر بتوانیم خدمتی به این آب و خاک، کشور عزیزمان ایران کرده باشیم.
گروه سئوراز
 از افتخارات ماست که تجربه های مشترکی با شرکای تجاری این شرکت از جمله گوگل و آمازون و مایکروسافت داشته ایم.

تیم سئوراز
تیم سئوراز

اهداف

طراحی سایت بهینه شده (سئو شده)
طراحی سایت بهینه شده (سئو شده)
همواره در تلاشیم تا با ارائه بهترین خدمات در زمینه های مشغول به فعالیت به ویژه بخش سئو ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت کاری را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم که در درجه اول باعث افزایش درآمد شما و در درجه دوم جلب رضایت قلبی شما باشد.
تضمین افزایش درآمد
تضمین افزایش درآمد
با تجربه 11 ساله در زمینه طراحی سایت و سئو سایت ، در سطح بین الملل (دبی ، استانبول ، تهران) به این توانایی رسیده ایم که به شما عزیزان قول و امید درآمد بیشتر را بدهیم و تضمین کنیم که تحت شرایط و پلن جادویی ما بعد از گذشت 5 ماه به درآمد قابل توجهی برسید. کیفیت و قول و امید شعار نیست تعهد ما در قرارداد با شماست.

سبک سئوراز

سئوراز یکی از استارتاپ های امروزی با ۱۱ سال سابقه فنی در زمینه تولید اپلیکیشن های سازمانی ، تولید سیستم های مدیریت محتوا شرکت ها ، تولید APP موبایل (iOS, Android) ، طراحی سایت ، سئو میباشد.

ما بر روی هدف ایده هایی بر حسب خدمات در حال فعالیت هستیم و هدف اصلی ما عرضه محصولاتی بر پایه خدمات میباشد، در حال حاضر با وجود چند طرح بسیار نوین از آن دسته دوستانی که راقب بهسرمایه گذاری در طرح هستند استقبال میکنیم و امید است با توکل بخداوند عزیز و حمایت سرمایه گذاران خدماتی نوین و پول ساز را در این مرز و بوم ، کشور عزیزمان ایران اجرا کنیم.

تیم سئوراز
تبلیغ و هزینه برای سئو برابر با درآمدبیشتر

چشم انداز

هدف ما (چشم انداز) اجرای طرح خدماتی دانش بنیانی در کشور با پلان ۲ ساله است که با یاری حق و حمایت سرمایه گذاران و با تکیه به تیم فنی منسجم، متحد، پویا و خلاق ایده ای نوین را به عرضه خواهیم درآورد.

امروزه طرح هایی که با ایده خدمات در حال پیاده سازی هستند بخوبی بهترین هدف را در پیش گرفته اند با توجه به گفته مدیران ارشد سازمان های برنامه ریزی و ایده محور کشور در صورت که نیاز به درستی تشخیص داده شده باشد ۹۰ درصد ایده به موفقیت خواهد رسید.

سامانه های تماس با سئوراز : ۰۲۱۷۷۱۶۶۹۶۴ – ۰۹۱۲۸۲۳۸۲۶۳

تبلیغ و هزینه برای سئو برابر با درآمدبیشتر

افزایش درآمد شما

تیم ما با بررسی کلمات کلیدی شما در بخش سئو و بهینه سازی سایت ، بهترین راه کار و نوع پلان درآمدی را به شما معرفی خواهند کرد و تضمین خواهیم داد که در صورت همیاری در این راه شما به درآمد ایده آل خودتان در صنفی که در آن فعال هستید خواهید رسید.

با ما همراه شوید و از مشاوران فنی ما کمک بگیرد تا به درآمد ایده آلتان برسید.

سامانه های تماس با سئوراز : ۰۲۱۷۷۱۶۶۹۶۴ – ۰۹۱۲۸۲۳۸۲۶۳

طراحی سایت حرفه ای باشیوه صحیح
طراحی سایت حرفه ای باشیوه صحیح

طراحی سایت حرفه ای باشیوه صحیح

با توجه به نیاز امروز تمامی کسب و کار ها به معرفی خودشان در سطح اینترنت ، امروزه وجود یک ایستگاه اینترنتی ( وبسایت فروشگاهی ) برای هر یک از آنها نیازی لازم میباشد.

از این رو بسیاری از شرکت های کامپیوتر با هدف رفع این نیاز پا به عرصه رقابت گذاشته اند و اقدام به طراحی سایت در عنوان های مختلف اعم از : طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت دندان پزشکی ، طراحی سایت پیش بینی نتایج ، طراحی سایت ارز و طلا (واحد صرافی) ، طراحی سایت پوشاک ، طراحی سایت دیجیتال و غیره … پرداخته اند.

نکته کلیدی :

بسیاری از همکاران ما که فقط بخش هایی خاص رو در طراحی سایت در نظر میگیرند که شاید در نگاه اول زیاد مهم نباشد اما عدم رعایت مابقی بخش هایی که از نظر ما بسیار مهم هست باعث شکست مشتری در این مهم میشود.

تیم سئوراز با پوشش دهی تمام نکات مهم طراحی سایت و بالخصوص ( سایت بهینه شده ) ، تکرار میکنم پوشش دهی تمام نکات و حفره ها ، این نیاز را برای شما عزیزان به نحو احسن رفع خواهد کرد.

نتیجه اینکار صرفه اقتصادی برای مشتری خواهد بود با هزینه کمتر میتواند، در امر تبلیغات با هزینه بیشتری وارد شود.

سامانه های تماس با سئوراز :  ۰۲۱۷۷۱۶۶۹۶۴ – ۰۹۱۲۸۲۳۸۲۶۳

تبلیغ و هزینه برای سئو برابر با درآمدبیشتر

تبلیغ و هزینه برای سئو برابر با درآمدبیشتر

عزیزان و مشتریان گرامی برای رسیدن به درآمد بالا تبلیغات امری موثر و بالفطره میباشد که در صورتی که به آن نگاهی جدی و عمیق داشته باشید و تمامی جوانب آن را درنظر بگیرید، حاصل پلانی خواهد بود که با عمل به آن به موفقیت خواهید رسید.

پس از اینکه خودتان را راضی کردین که اقدام به تبلیغ کنین با ما تماس بگیرین تا ما با ارائه خدمات تبلیغاتی درجه یک، پلان تبلیغاتی شما رو هدفمند کنیم و با توجه به دایرکت هایی که در حال فعالیت با آنها هستیم با هزینه ای مناسب شما را در امر تبلیغات کمک کنیم.

سامانه های تماس با سئوراز : ۰۲۱۷۷۱۶۶۹۶۴ – ۰۹۱۲۸۲۳۸۲۶۳

icon
8238263 0912
تلفن همراه
icon
77166964 021
تلفن شرکت
icon
8121292 0919
تلفن همراه
سوالی دارید؟در خدمتیم.