درباره ما

اهداف ما

طراحی سایت بهینه شده (سئو شده)

همواره در تلاشیم تا با ارائه بهترین خدمات در زمینه های مشغول به فعالیت به ویژه بخش سئو ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت کاری را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم که در درجه اول باعث افزایش درآمد شما و در درجه دوم جلب رضایت قلبی شما باشد. ادامه مطلب

تضمین افزایش درآمد

با تجربه 11 ساله در زمینه طراحی سایت و سئو سایت ، در سطح بین الملل (دبی ، استانبول ، تهران) به این توانایی رسیده ایم که به شما عزیزان قول و امید درآمد بیشتر را بدهیم و تضمین کنیم که تحت شرایط و پلن جادویی ما بعد از گذشت 5 ماه به درآمد قابل توجهی برسید. کیفیت و قول و امید شعار نیست تعهد ما در قرارداد با شماست. ادامه مطلب
mobile preview4 - درباره ما

سبک سئوراز

هدفمند، خلاق، نوین

سئوراز یکی از استارتاپ های امروزی با 11 سال سابقه فنی در زمینه تولید اپلیکیشن های سازمانی ، تولید سیستم های مدیریت محتوا شرکت ها ، تولید APP موبایل (iOS, Android) ، طراحی سایت ، سئو میباشد.

ما بر روی هدف ایده هایی بر حسب خدمات در حال فعالیت هستیم و هدف اصلی ما عرضه محصولاتی بر پایه خدمات میباشد، در حال حاضر با وجود چند طرح بسیار نوین از آن دسته دوستانی که راقب به سرمایه گذاری در طرح هستند استقبال میکنیم و امید است با توکل بخداوند عزیز و حمایت سرمایه گذاران خدماتی نوین و پول ساز را در این مرز و بوم ، کشور عزیزمان ایران اجرا کنیم.

جزئیات بیشتر برای سرمایه گذاران، تماس با ما
 • چشم انداز

  هدف ما (چشم انداز) اجرای طرح خدماتی دانش بنیانی در کشور با پلان 2 ساله است که با یاری حق و حمایت سرمایه گذاران و با تکیه به تیم فنی منسجم، متحد، پویا و خلاق ایده ای نوین را به عرضه خواهیم درآورد.

  امروزه طرح هایی که با ایده خدمات در حال پیاده سازی هستند بخوبی بهترین هدف را در پیش گرفته اند با توجه به گفته مدیران ارشد سازمان های برنامه ریزی و ایده محور کشور در صورت که نیاز به درستی تشخیص داده شده باشد 90 درصد ایده به موفقیت خواهد رسید.

  سامانه های تماس با سئوراز : 02188756689 – 09128238263

 • افزایش درآمد شما

  تیم ما با بررسی کلمات کلیدی شما در بخش سئو و بهینه سازی سایت ، بهترین راه کار و نوع پلان درآمدی را به شما معرفی خواهند کرد و تضمین خواهیم داد که در صورت همیاری در این راه شما به درآمد ایده آل خودتان در صنفی که در آن فعال هستید خواهید رسید.

   

  با ما همراه شوید و از مشاوران فنی ما کمک بگیرد تا به درآمد ایده آلتان برسید.

  سامانه های تماس با سئوراز : 02188756689 – 09128238263

 • طراحی سایت حرفه ای باشیوه صحیح

  با توجه به نیاز امروز تمامی کسب و کار ها به معرفی خودشان در سطح اینترنت ، امروزه وجود یک ایستگاه اینترنتی ( وبسایت فروشگاهی ) برای هر یک از آنها نیازی لازم میباشد.

  از این رو بسیاری از شرکت های کامپیوتر با هدف رفع این نیاز پا به عرصه رقابت گذاشته اند و اقدام به طراحی سایت در عنوان های مختلف اعم از : طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت دندان پزشکی ، طراحی سایت پیش بینی نتایج ، طراحی سایت ارز و طلا (واحد صرافی) ، طراحی سایت پوشاک ، طراحی سایت دیجیتال و غیره … پرداخته اند.

  نکته کلیدی :

  بسیاری از همکاران ما که فقط بخش هایی خاص رو در طراحی سایت در نظر میگیرند که شاید در نگاه اول زیاد مهم نباشد اما عدم رعایت مابقی بخش هایی که از نظر ما بسیار مهم هست باعث شکست مشتری در این مهم میشود.

  تیم سئوراز با پوشش دهی تمام نکات مهم طراحی سایت و بالخصوص ( سایت بهینه شده ) ، تکرار میکنم پوشش دهی تمام نکات و حفره ها ، این نیاز را برای شما عزیزان به نحو احسن رفع خواهد کرد.

  نتیجه اینکار صرفه اقتصادی برای مشتری خواهد بود با هزینه کمتر میتواند، در امر تبلیغات با هزینه بیشتری وارد شود.

  سامانه های تماس با سئوراز :  02188756689 – 09128238263

 • تبلیغ و هزینه برای سئو برابر با درآمدبیشتر

  عزیزان و مشتریان گرامی برای رسیدن به درآمد بالا تبلیغات امری موثر و بالفطره میباشد که در صورتی که به آن نگاهی جدی و عمیق داشته باشید و تمامی جوانب آن را درنظر بگیرید، حاصل پلانی خواهد بود که با عمل به آن به موفقیت خواهید رسید.

  پس از اینکه خودتان را راضی کردین که اقدام به تبلیغ کنین با ما تماس بگیرین تا ما با ارائه خدمات تبلیغاتی درجه یک، پلان تبلیغاتی شما رو هدفمند کنیم و با توجه به دایرکت هایی که در حال فعالیت با آنها هستیم با هزینه ای مناسب شما را در امر تبلیغات کمک کنیم.

  سامانه های تماس با سئوراز : 02188756689 – 09128238263

اطلاعات تماس

درباره سئوراز : شرکت سئوراز با سابقه طولانی 11 ساله در زمینه سئو سایت و طراحی سایت و بهینه سازی سایت و اتوماسیون اداری فعالیت دارد.
همکاران تجاری سئوراز: از افتخارات ماست که تجربه های مشترکی با شرکای تجاری این شرکت از جمله گوگل و آمازون و مایکروسافت داشته ایم.
آدرس شرکت سئوراز : تهران – خیابان مطهری – خیابان میرعماد – کوچه پنجم – پلاک 11- واحد 3
سامانه های تماس با سئوراز : 02188521531 – 02188756689 – 09128238263

تماس با ما