تبلیغات گوگل

تبلیغ در لینک اول گوگل

download - تبلیغات گوگل

انتخاب کلمه کلیدی

انتخاب کلمه کلیدی مهمترین نکته در تبلیغ در گوگل میباشد که از آن طریق در لینک اول قرار میگیرد.
برای اینکار باید کلمه یا کلمات کلیدی خود به همراه لینک وبسایت ، یک متن 15 کلمه ای را برای ما در قالب یک فایل ورد ارسال کنید.
ادامه مطلب
us dollar - تبلیغات گوگل

برآورد هزینه تبلیغ

برای تبلیغ در گوگل باید مبلغی را به عنوان هزینه تبلیغ در نظر بگیرید که این هزینه بسته به انتخاب کلمه کلیدی به ازای هر کلیک متفاوت میباشد. به همین دلیل بهتر است از مشاوران ما در امر هزینه تبلیغ مشورت بگیرید ادامه مطلب
images - تبلیغات گوگل

زمانبندی نمایش تبلیغ در گوگل

در این بخش شما باید روزهای و ساعت هایی که میخواهید سایت شما در نتایج سرچ گوگل تبلیغ شود را مشخص کنید، که این بیسشتر بسته به تجربه شما از نوع مشتریان تان دارد که در چه روز و زمانی تبلیغات را انجام دهید تا مشتری هدف سایت شما را مشاهده کند. ادامه مطلب

نکات مهم برای تبلیغ در گوگل

  1. توجهمهلت فعالسازی تبلیغ و ارسال فایل پس از پرداخت دو هفته می باشد. در غیر این صورت و در صورت افزایش قیمت سرویس تفاوت قیمت سرویس از کاربر دریافت می گردد. این مورد در موارد درخواست توقف تبلیغ بیش از یک ماه نیز صادق می باشد.
  2. جهت تهیه اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل (Google Adwords) به صفحه اکانت اختصاصی Google Adwords مراجعه نمایید.
  3. تبلیغات در گوگل با دامنه ir. امکان پذیر نمی باشد؛ جهت ارائه تبلیغات دامنه خود را روی دامنه دیگری مثل com. پارک نمایید (ریدایرکت مورد قبول گوگل نمی باشد).
  4. حداقل هزینه قابل قبول برای هر کلیک در گوگل 1 سنت می باشد اما معمولا گوگل بر اساس نوع کلمه کلیدی و شرایط سایت و میزان رقابت هزینه های بالاتری برای کلیک درخواست می نماید که این میزان بعدا توسط گوگل به کاربر اعلام خواهد شد و در آن حالت از حداکثر میزان ورود کاسته می شود.
  5. مشاوره رایگان بهینه سازی سایت (خدمات مشاوره SEO رایگان ارائه می شود)

device - تبلیغات گوگل