تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت چیست؟

سئو (Search Engine Optimization) یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندی است شامل تولید محتوا و بهینه سازی کد ها و کلمات کلیدی و معرفی سایت به گوگل و موتور های جستجو و به اختصار آماده تمام و کمال از نظر خود سایت برای سئو باشد تا به جذب مخاطب بیشتر دست یابد.
تمام استانداردهای لازم جهت بهینه سازی وب سایت در شرکت سئوراز برای بهبود عملکرد وب سایت ها تدوین شده است.

بهینه سازی سایت چیست؟

برتری شرکت سئوراز در بهینه سازی وب سایت چیست؟

سئوراز، شرکت خدمات تخصصی توسعه و طراحی وب برآن است تا با کیفیت‌ترین و تخصصی ترین خدمات بهینه سازی را به طیف گسترده مشتریان خویش ارائه دهد. یکبار همکاری با ما کافیست تا برای همیشه به انتخاب خویش افتخار کنید اما برای کمک به شما در اینکه چرا باید پروژه بهینه سازی خود را به ما بسپارید ، برخی از امتیازات سئوراز را برمی‌شماریم :

  • استفاده از نرم افزارهای آنالیزور معتبر و دارای لایسنس
  • گزارشات معتبر و مستمر ماهانه از روند پیشرفت بهینه سازی
  • وجود واحد R&D (تحقیق و توسعه) جهت ردیابی و بازخوانی الگوریتم های موتور های جستجو
  • نیروی انسانی زبده و متخصص جهت سئو Off Page و مدیریت محتوا و شبکه های اجتماعی
  • همکار تجاری گوگل و الکسا و مایکروسافت
برتری شرکت سئوراز در بهینه سازی وب سایت چیست؟

امکانات کلیدی بهینه سازی سایت سئوراز

گوگل وبمستر

در قسمت دیگر از بهینه سازی سایت ما شما را به گوگل وبمستر اتصال می دهیم تا در جهت رسیدن به نتایج بهتر در گوگل ، از راهنمایی های وبمستر و بهترین کلمات سایت شما و نتایج گوگل اطلاع دقیق تری داشته باشید.

معرفی سایت به گوگل

در بهینه سازی وب‌سایت شما را به موتورهای جستجوگر و همینطور وب‌سایت‌های مختلف دیگر معرفی می کنیم . تا زمینۀ کاری شما برای آنها مشخص شود و بتوانند نام شما را در جستجوهای مرتبط با حوزه کاری شما نمایش دهند.

آموزش سئو در بهینه سازی سایت

در بخش دیگر به شما آموزش سئو خواهیم داد تاهنگام افزودن محتوای جدید در سایت باید چه موارد را رعایت کنید و چگونه می‌توانید نتیجۀ بهتری را بگیرید. بدین ترتیب شما از هر شخص ثالثی برای پیش بردن سایت خود بی‌نیاز خواهیم ساخت.

img
img

تولید محتوا

در بهینه سازی سایت محتوای سایت شما را بازبینی می کنیم و کلمات کلیدی مدنظر را در بخش های گوناگون سایت قرار می دهیم تا ربات های جستجو گر به راحتی بتوانند زمینه کاری شما را تشخیص دهند.

بهینه سازی سایت با کدها

در بهینه سازی سایت کدهای وب سایت شما را ویرایش می شود و یک نقشه راه می سازیم تا ربات های جستجوگر به راحتی سایت شما را ایندکس بکنند تا باعث بالا رفتن رتبه سایت شما گردد.

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی در حوزه کسب و کار شما را شناسایی خواهیم کرد وبهینه سازی وب سایت شما را با کلمات کلید پر کاربرد سئو می کنیم و باعث بالا رفتن فروش شما خواهیم شد.

سوالی دارید؟در خدمتیم.