تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

اگر دارای یک کسب و کار اینترنتی هستید یا دارای یک وب سایت می باشید و یا می‌خواهید یک وب سایت راه بی اندازید، مهمترین موضوع برای شما به عنوان یک مدیر وب سایت آشنا بودن با اصول بازاریابی اینترنتی می باشد.

Why Internet Marketing is crucial for any business - بازاریابی اینترنتی

انواع بازاریابی اینترنتی

رویکردهای متفاوتی برای بازاریابی اینترنتی موجود است. مهم این است که انواع روش های بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ را بدانیم تا بتوانیم با نتایج آنها را مقایسه انجام دهیم.

 • بازاریابی اینترنتی با مقاله و رپورتاژ
 • بام مارکتینگ (Bum marketing )
 • بازاریابی دیجیتالی در انجمن و تالار گفتگو
 • بازاریابی آنلاین در موتور جستجو (سئو)
 • بازاریابی اینترنتی پرداخت به ازای کلیک
 • بازاریابی آنلاین در نیازمندیها
 • بازاریابی اینترنتی ای‌زین
 • بازاریابی دیجیتال با اعلامیه های مطبوعاتی
 • بازاریابی برنامه وابسته
 • بازاریابی آنلاین با آراس‌اس
 • بازاریابی دیجیتال در وبلاگ

انواع بازاریابی اینترنتی و آموزش بازاریابی اینترنتی - بازاریابی اینترنتی

بازاریابی ویروسی

در این نوع بازاریابی می توانید مطالب مفیدی در کتابی به صورت آنلاین ، پی‌دی‌اف یا نرم افزار ایجاد کنید و به مردم این امکان را بدهید که به صورت رایگان ار آن استفاده کنند. این کار باعث می شود تا به لینک‌های سایت شما و برند شدن سایت تان کمک شود. شما جدا از ای بوک یا نرم‌افزار قادر خواهید بود تا چند ویدئوی خنده‌دار دار یا ایمیل‌های بامزه هم درستت کنید. در واقع به دنیال ساخت هرچیزی باشید که مردم ترجیح خواهاند داد سری بزنند و آن را به اشتراک گذارند.

LI 1506949487 a53bfcc85 - بازاریابی اینترنتی

چرا تبلیغ کردن در گوگل بهترین راه بازاریابی اینترنتی است؟

تبلیغ کردن در گوگل بهترین روش دیجیتال مارکتینگ می باشد. برای بررسی تاثیر تبلیغات در گوگل در توسعه کسب و کار و جذب مشتریان بیشتر ، در ابتدا به تجربه بزرگ‌ترین برندهای صنایع مختلف در دنیا اشاره خواهیم کرد که این روش تبلیغات و بازاریابی اینترنتی را به عنوان اولین راه جهت معرفی استارتاپ و یا پروموشن‌های تبلیغاتی خود انتخاب می کنند و البته شرکت گوگل هم بالاترین درصد درآمد خود را از این سیستم تبلیغاتی بدست می آورد .

%D8%AF%D8%B1 %DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84 e1512924708513 - بازاریابی اینترنتی

نمایش تبلیغات در جستجو گوگل رایگان می باشد و شما فقط بابت کاربرانی که وارد سایت شما می شوند هزینه کلیک را پرداخت خواهند کرد .
مشتریان خود با جستجو کردن در موتور جستجو گوگل شما را پیدا کرده و لازم نیست شما بدنبال آنها بروید .
مشتریان به برند شما اعتماد خواهند کرد ، زیرا تصور دارند وب سایت شما قدرتمند  و پر طرفدار است که در رتبه یک گوگل قرار می گیرد.
تبلیغ در موتور جستجو گوگل هدفمند ترین روش برای جذب مشتریان مورد نظر شماست.  بالاترین امکانات مدیریت آگهی برای تاثیرگذاشتن تبلیغات ارائه می شود. گزارش دقیق از تعداد نمایش و تعداد کلیک ، هزینه ها و …

هدف از بازاریابی اینترنتی

00 1 - بازاریابی اینترنتی

هدف از بازاریابی اینترنتی حفظ مشتری و تلاش برای ترغیب وی برای خرید مجدد می باشد.  مشتری که یکبار از سایتی خریدی انجام داده احتمال خرید مجدد آن توسط مشتری جدید به مراتب بیشتر حواهد بود. انجام بازاریابی ایمیلی ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و … می تواند مشتریانی که یکبار از سایت خرید انجام داده اند را مجددا برای خرید از آن تشویق کند.

کلید پیشرفت در بازاریابی اینترنتی به روز بودن و مطالعه مطالب و مقالات جدید از کتاب ها و به خصوص وبلاگ ها می باشد.

باید در نظر داشت باشید که بازاریابی اینترنتی شامل مجموعه کامل و هماهنگ فعالیتهای هدفمندی می باشد که در رابطه با معرفی و عرضه محصولات شما از طریق مستقیم (وب سایت شما) و غیر مستقیم (وب سایتهای معروف و پر بازدید، موتورهای جستجو و دایرکتوری های تخصصی) به بازار عمل می باشد.

شرکت طراحی سایت سئو راز با به کارگیری نیروی های متخصص و با استفاده از به روز ترین روش های بازاریابی اینترنتی و با تجربه چند ساله در این حوزه آماده ارائه خدمات و انتقال دانش خود در روند بهبود کسب کار شما خواهد بود.

 

سوالی دارید؟در خدمتیم.