تلفن تماس : 79942 021 - 2222120 021
تلفن همراه : 09121442355

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت

یکی از مهمترین فایده های بالا بودن میزان بازدید کنندگان یک سایت تاثیر آن کار بر روی سئو و در نهایت میزان درآمد سایت مورد نظر خواهد بود. همچنین این مضوع باعث می شود تا دامنه سایت مورد توجه سیستمهای مانیتورینگ قرار گیرد.

Search Traffic 773x350 - افزایش بازدید سایت

راه های افزایش بازدید

1. دریافت لینک از سایتهای دیگر

این روش بسیار رایج بوده که با توجه به استفاده بی رویه از این روش تقریبا دیگر استفاده چندانی نمی شود.

2. دریافت لینک درون بنر از سایتهای پر بازدید کننده

این روش با هر کلیک هزینه بسیار بالایی دارد نمی تواند به عنوان بهترین روش برای افزایش بازدید سایت در نظر گرفته شود.

3. منتشر کردن محتوای بسیار جذاب

what is content - افزایش بازدید سایت

این روش، روش مناسبی می باشد و سایتهایی که به طور اختصاصی نویسنده هایی برای نوشتن مقالات با کیفیت دارند، بازدید کنندگان زیادی را به سمت خود جذب می کنند و ما هم به شما توصیه می کنیم که در کنار افزایش بازدید مطالب با کیفیتی در سایت خود انتشار دهید تا هم بازدید کنندگان سایتتان بعدا برای مطالعه مطالب شما باز گردند و هم مطالب سایت شما را با لینک به سایت شما در قسمت های دیگر (که میتواند سایتها، وبلاگهایشان یا حتی شبکه های اجتماعی باشد) منتشر نمایند.

4. سئو کردن سایت

a 34 - افزایش بازدید سایت

این روش برای افزایش بازدید آن بسیار مناسب می باشد. چون کاربرانی که از موتورهای جستجو به سایت شما می آیند، کاربرانی می باشند که به دنبال مطلب این سایت بوده اند و بهترین هدف برای تبدیل به کاربرانی هستند که در آینده نیز به دفعات به سایت شما وارد می شوند.

5. افزایش رتبه بندی در الکسا

Increase Google Ranking - افزایش بازدید سایت

به خاطر معتبر نشان دادن سایت توجه کاربر را به سایت شما جلب می شود البته این به معنی نیست که روی بقیه موارد نباید کار بشود بلکه زمانی که شما بازدید سایت خود را افزایش میدهید و در نتیجه این کار باعث افزایش رتبه الکسا نیز میشود، باید به محتوای سایت خود نیز توجه بسیار زیادی داشته باشید تا در نهایت کاربرانی که به دلیل موارد گفته شده از قبل در سایت شما به گشت و گذار می پردازند نا امید نشده و سایت را به سرعت بیرون نروند.

افزایش رتبه سایت با جستجوی کلمات کلیدی سایت شما در جستجوی گوگل توسط کاربران در سراسر کشور ما با توجه به نیاز کسب و کار شما برای قرار گرفتن وبسایت شما در صفحه اول گوگل با جستجوی کلمات کلیدی مدنظر، شما را در رسیدن به بهترین جایگاه و رتبه سایتتان یاری می کنیم .

الگوریتم های گوگل در کلمات بسیار پر رقابت، از رتبه بندی صحیح سایت ها عاجز هستند و خود گوگل نیز به این مسئله واقف می باشد. از این رو چند وقتیست که میزان بازدید های سایت را به عنوان پارامتر موثر در رتبه بندی سایت ها وارد کرده است. البته این تاثیر، درباره بازدیدهایی که زمان آنها بیش از یک دقیقه می باشد و از بانس ریت پایین برخوردار می باشند. در صورتی که از سرویس های افزایش بازدید با زمان کم استفاده کنید، حتی ممکن است با نتیجه معکوس مواجه گردید.

سوالی دارید؟در خدمتیم.